Nowoczesny apartament według ukraińskiego projektu

2012/09/11

Ukrański designer, Alexander Chervinskyi zaprojektował przestrzeń 300 m kw. dla Azovskiy&Pahomova Architects. Według projektu widocznego na imponującej wizualizacji apartament podzielony ma być na dwie strefy – dzienną, pełną energii i przeznaczoną na aktywny tryb życia oraz nocną – cichą i spokojną.

Domowa strefa do pracy i zabawy została tym samym oddzielona od nocnej strefy wypoczynku i relaksu. Aktywna strefa dzienna składa się z długiej jadalni z białym stołem, przy którym swobodnie zasiadać może osiem osób, saloniku, z którego tarasu rozpościera się widok na gwarne centrum miasta z przepływającą przez jego środek rzeką oraz z podwójnego studia oddzielonego przesuwanymi drzwiami, gdzie panuje idealny klimat do pracy. Druga, mniejsza jadalnia połączona jest z kuchnią i utrzymana w biało-czarnej tonacji.

 
W apartamencie znajdują się trzy sypialnie oraz pokój gościnny. Oddzielono je od części dziennej za pomocą odpowiednio zaprojektowanego korytarza, który doskonale wycisza strefę dzienną. Korytarz umożliwia również dojście do toalet oraz pomieszczenia gospodarczego.
 
Aranżacja sypialni jest wręcz niewiarygodnie prosta – białe ściany uzupełnione o wyraźne kolorystyczne dodatki w formie mebli, elementów dekoracyjnych oraz fantazyjnych ornamentów.
 
« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej