Nowoczesny apartament według ukraińskiego projektu

2012/09/11

Ukrański designer, Alexander Chervinskyi zaprojektował przestrzeń 300 m kw. dla Azovskiy&Pahomova Architects. Według projektu widocznego na imponującej wizualizacji apartament podzielony ma być na dwie strefy – dzienną, pełną energii i przeznaczoną na aktywny tryb życia oraz nocną – cichą i spokojną.

Domowa strefa do pracy i zabawy została tym samym oddzielona od nocnej strefy wypoczynku i relaksu. Aktywna strefa dzienna składa się z długiej jadalni z białym stołem, przy którym swobodnie zasiadać może osiem osób, saloniku, z którego tarasu rozpościera się widok na gwarne centrum miasta z przepływającą przez jego środek rzeką oraz z podwójnego studia oddzielonego przesuwanymi drzwiami, gdzie panuje idealny klimat do pracy. Druga, mniejsza jadalnia połączona jest z kuchnią i utrzymana w biało-czarnej tonacji.

 
W apartamencie znajdują się trzy sypialnie oraz pokój gościnny. Oddzielono je od części dziennej za pomocą odpowiednio zaprojektowanego korytarza, który doskonale wycisza strefę dzienną. Korytarz umożliwia również dojście do toalet oraz pomieszczenia gospodarczego.
 
Aranżacja sypialni jest wręcz niewiarygodnie prosta – białe ściany uzupełnione o wyraźne kolorystyczne dodatki w formie mebli, elementów dekoracyjnych oraz fantazyjnych ornamentów.
 
« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »