Nowoczesny dom w Meksyku na plaży

2014/05/05

Od współczesnego wejścia, po imponujące wnętrze i najlepsze widoki wokół, ma wszystko, aby Cię zadzwiwić. Zobacz sam!
Dom nazwany Mexico Residence, został zaprojektowany przez Olson Kundig Architects, a położony jest w Cabo San Lucas, w Meksyku.
Wejście do domu jest zaprojektowane, tak, by od samego początku goście byli pod niesamowitym wrażeniem. Reszta domu również jest wyjątkowa.
Kamienna fasada jest częścią zewnętrznej strony, wnętrza i każdej części domu.
Otwarty układ podłóg jestb perfekcyjy do połączenia wewnętrznej i zewnętrznej przestrzeni życiowej.
Wyjatkowo piękny jest taras z nowoczesnym basenem. Ten zdumiewający kamienny dom jest położony na piaszczystej plaży, co jest dodatkowym atutem.
Detale takie jak palmy, stawy czy czarne kamienie w na łazienkowej podłocze dodatkowo wyciągają atmosferę odpowiednią takiemu miejscu.
  

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej