Nowoczesny EKO-dom

2009/08/27

Niezwykle przyjemnie jest być w posiadaniu nowoczesnego domu. Absolutnie modnie jest mieszkać w domu wykonanym z surowców wtórnych! 
Projektanci biura Infiniski Sustainable Architecture & Construction są twórcami właśnie takich ekologicznych projektów. Zespół stworzył wspaniały i nowoczesny dom z materiałów, które wydawałoby się, będą mało użyteczne: zawartość kontenerów, palety, butelki, recyklingowane żelazo i aluminium, stare szyny kolejowe i drewno z odzysku.


Taki dom jest arcydziełem i przynosi korzyść nie tylko ludziom go zamieszkującym, ale również środowisku naturalnemu. Oprócz wykorzystania surowców wtórnych, ten zielony dom wykorzystuje do zasilania energię geotermalną, energię słoneczną, a także energię wiatru.
« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Jean Nouvel i jego biuro Jean Nouvel i jego biuro

  Francuski architekt Jean Nouvel na Tygodniu Designu w Mediolanie pokazał, jak widzi przestrzeń biurową w przyszłości. Architekt chce, by miejsce pracy było bardziej komfortowe i udomowione.

  2014/10/15 Czytaj dalej
 • Torby i torebki od Iris Torby i torebki od Iris

  Iris to międzynarodowa marka wywodząca sie z Hiszpanii. Jej produkty charakteryzuje inspirujacy design i dbałość o funkcjonalność. Torby i pojemniki oferowane przez Iris zdecydowanie wyróżniają się pięknym wykonaniem i ciekawą formą. Śniadanie, zakupy czy przydatne drobiazgi - możesz zawsze mieć je przy sobie! To marka, która nie rozstaje się z Tobą 24h na dobę ;)

  2013/09/06 Czytaj dalej
 • Butelki Gio Style Butelki Gio Style

  W samym środku wakacji czas na kolejną porcję letnich nowości! Włoska marka Gio'Style przygotowała ciekawe propozycje na letni sezon.

  2013/07/30 Czytaj dalej
 • Inny wymiar półek Inny wymiar półek

  Modułowy regał o nazwie BUILD został wykonany z lekkiego plastiku o wysokiej wytrzymałości. Dzięki łączonym elementom, możesz sam zostać kreatorem przestrzeni i zaprojektować wnętrze swojego mieszkania tylko wedle własnych upodobań.

  2013/07/16 Czytaj dalej
 • Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo

  Sezon w pełni! W samym środku lata nie ma bardziej pożądanego deseru niż lody! Tradycyjne lub w wersji light, czyli owocowych sorbetów, świetnie orzeźwiają w upalny dzień.

  2013/07/04 Czytaj dalej