Nowy Jork - Zanim dopadnie nas czas.

2013/11/09

Nowy Jork zadziwi Was jeszcze nie raz!  Światła, życie, przepych i pęd. W natłoku tych wszystkich wrażeń, ludzie zapominają o pędzącym czasie. Niektórzy, aby temu zapobiec kupują sobie większy zegarek, zaś dla innych zegar staje się całym domem.  

Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

Dom znajdujące się w wieży zegarowej, urządzony jest w stylu klasycznym i eleganckim. Piękne widoki, jasność i niezwykły klimat sprawiają, że chce się tam zostać na zawsze.

Czemu to miejsce jest tak wyjątkowe? Odpowiedz jest bardzo prosta. Przyczyniły się do tego zegary, które zostały  umieszczone w ścianach budynku, można by powiedzieć i zapewne tak było, że dom udekorowany został tak, aby się do nich dopasować. Jasne barwy i światło kontrastujące z ciemnymi witrynami i dodatkami sprawiło, że dom ten wydaje się być wręcz doskonały.

Czas, w takim miejscu nie tylko zwolni, ale stanie się milszy i przyjemniejszy.  

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej