Nowy tablet LCD

2010/07/13

 Wacom zapowiedział  premierę kolejnego modelu z linii produktów przeznaczonych do cyfrowych podpisów – tablet LCD do podpisów elektronicznych STU-520. Urządzenie sprawdzi się idealnie w bankach, hotelach i sklepach, gdyż umożliwia zarejestrowanie odręcznego podpisu w formie cyfrowej i zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa. Dodatkowo, tablet STU-520 pozwala w innowacyjny sposób prowadzić działania marketingowe w punktach sprzedaży. Jest to możliwe dzięki pierwszemu produktowi firmy Wacom dedykowanemu podpisowi elektronicznemu, wyposażonemu w kolorowy ekran LCD, który wyświetla obrazy i logotypy w wysokiej rozdzielczości. Tablet STU-520 zostanie wprowadzony na rynek jesienią 2010 roku. Dzięki tabletowi STU-520 klienci mogą, bez konieczności drukowania dokumentów, podpisać odręcznie rachunek w sklepie, umowę dotyczącą otwarcia konta w banku czy zawarcia kontraktu z operatorem telefonicznym, a nawet zameldować się w hotelu. Tablet pozwala na złożenie podpisu w czasie rzeczywistym i w sposób przypominający pisanie piórem po kartce papieru. Mały i kompaktowy tablet LCD do podpisów elektronicznych STU-520 jest wyposażony w wysokiej jakości szerokoformatowy ekran o wymiarach 10,4 na 6,5 cm oraz rozdzielczości WVGA 800x480 punktów. W prosty sposób może zostać zaprogramowany tak, by wyświetlał logo firmy lub treści o charakterze marketingowym. Aby ułatwić klientom obsługę tabletu, możliwe jest zaprogramowanie kolorowych przycisków na wyświetlaczu. Jeżeli tablet nie jest używany, może wyświetlać informacje o promocjach bądź innych niestandardowych akcjach. Podobnie jak inne tablety z tej serii, STU-520 wykorzystuje opatentowaną przez firmę Wacom technologię pióra. Bezprzewodowe i niewymagające baterii pióra mają ergonomiczny kształt i nie wymagają konserwacji. Wszystkie tablety firmy  Wacom rozpoznają nie tylko ich położenie na powierzchni tabletu, ale także siłę nacisku oraz tempo pisania podczas składania podpisu. Zebrane w ten sposób dane (położenie w układzie xy oraz siła nacisku) mogą zostać wykorzystane do stworzenia indywidualnego profilu biometrycznego każdej osoby, która dokonuje podpisu.
Założonyw 1983 roku Wacom to międzynarodowa firma, której oddziały i biura zajmujące się sprzedażą i dystrybucją znajdują się w ponad 150 krajach. Konsekwentna realizacja wizji, mającej na celu zbliżanie ludzi i techniki dzięki rozwijaniu technologii naturalnych interfejsów, pozwoliła firmie Wacom zdobyć pozycję światowego lidera produkcji tabletów piórkowych, tabletów interaktywnych i rozwiązań cyfrowych interfejsów. Zaawansowana technologia intuicyjnej współpracy z komputerem oferowana przez firmę Wacom jest stosowana na całym świecie do tworzenia najciekawszych grafik, filmów, efektów specjalnych i projektów. Większość dzisiejszych komputerów typu Tablet PC bazuje na zaawansowanej funkcjonalności i niezawodności technologii wprowadzania danych firmy Wacom

Informacje na temat dostępnych w Europie liniach produktów i usług firmy Wacom
można znaleźć na stronie www.wacom.eu.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej