Nowoczesne oświetlenie

Od wejścia postaw sprawy czarno na białym

2012/11/26

Łączenie czerni z bielą to zabieg bardzo odważny, ale jednocześnie elegancki i wytworny. Nie trzeba zatem bać się wykorzystania takiego motywu jako gustownej dekoracji przy aranżacji hallu, korytarza, schodów, czy też po prostu przedpokoju, które stanowią wizytówkę naszego domu.

 Nie ma znaczenia czy lubimy przepych czy zachwyca nas minimalizm. Wnętrza w każdym stylu powinny być oryginalne i luksusowe. Nie należy się też ograniczać do fantazji przy użądzaniu pomieszczeń, w których przebywamy najczęściej, czyli salonu, kuchni, sypialni.

Choć przez hall jedynie przechodzimy, niech będzie on zapowiedzią splendoru, który czeka na nas w głębi domu. A goście, których uraczymy kieliszkiem dobrego wina na eleganckiej kanapie czy w luksusowej jadalni, niech już od progu wiedzą, że w tym domu klasa i szyk są wszechobecne i dominujące!

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej