Nowoczesne oświetlenie

Organizery do domu

2014/10/26

W domu zawsze musi być czysto! Im bardziej uporządkowane jest Twoje wnętrze, tym sprawniej idą Ci codzienne obowiązki i praca. W prawidłowo zorganizowanym domu nie tracisz czasu na szukanie potrzebnych przedmiotów. Wiesz, gdzie są- bo masz je dobrze poukładane. Marki: Koziol oraz Joseph Jospeph od dawna pomagają lepiej zorganizować przestrzeń w każdym domu i mieszkaniu. Proste, funkcjonalne akcesoria oraz energetyczne kolory to motyw przewodni ich produktów. Wszystkie odznaczają się niesamowitym designem, który może rozweselić Twoje wnętrza. Akcesoria Koziol oraz Joseph Joseph dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu możesz skompletować całkowite wyposażenie swojej łazienki.
Wszystkie produkty Koziol i Joseph Joseph dostępne są w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 
 
Organizer do szuflady. Można go dopasować do szuflad o róznych wymiarach dzięki rozsuwanym elementom. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Organizer na folie z dyspenserem. Wysuwane elementy pozwolą Ci łatwo dopasować organizer do swojej szuflady. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Torba wielofunkcyjna Taschelini. Włóż do niej co chcesz i już nigdy nie szukaj drobiazgów po całym domu. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Organizer do szuflady na drobiazgi. Zapomnij o tym miszmaszu, który panuje w Twojej szufladzie. Kup organizer, który raz na zawsze rozwiąże problem poszukiwania wsuwek, które są Ci potrzebne właśnie teraz. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)  

Organizer Pottichelli dostępny w różnych kolorach i rozmiarach. Dopasuj swój Pottichelli do własnych indywidualnych potrzeb. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Mój piękny ogród Mój piękny ogród

  Czy jesteś zapalonym ogrodnikiem? Kochasz kwiaty ogrodowe? Prace w Twoim pięknym ogrodzie sprawiają Ci niesamowitą przyjemność i frajdę? Projektowanie ogrodów jest tak samo złożonym zadaniem jak projektowanie wnętrz. Wymaga umiejętności planowania przestrzennego, wyobraźni, a przede wszystkim pasji. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, zwłaszcza wiosną i latem. Ale skąd zaczerpnąć pomysł na ogród?

  2015/05/03 Czytaj dalej
 • Wiosenne szklanki Sagaform Wiosenne szklanki Sagaform

  Wraz z wiosennym powiewem szwedzka marka Sagaform wypuściła wyjątkową kolekcję zdobionego szkła. Różnej wielkości kolorowe szklanki do wody i do soków podkreślą wiosenny styl Twojego stołu. W kolekcji Sagaform Fantasy znajdziesz także uniwersalne kieliszki z nadrukiem

  2015/04/30 Czytaj dalej
 • Spektakularne bańki mydlane Spektakularne bańki mydlane

  Bańki mydlane są wspaniałą atrakcją, zwłaszcza podczas przyjęć. Duże bańki mydlane są niezwykle efektowne. Zachwycają i na długo pozostawiają piękne wspomnienia wśród gości na weselu, na zabawie urodzinowej Twojego dziecka, a także na imprezie masowej. Czy uważasz, że powinieneś mieć przepis na bańki mydlane? Czy wiesz, jak zrobić duże bańki mydlane?

  2015/04/26 Czytaj dalej
 • Chłodząca butelka na wodę Chłodząca butelka na wodę

  Podczas podróży, treningu, przejażdżki rowerowej, w pracy i na zakupach… letnią porą zawsze jesteś spragniony wody. Jednak butelki, w których powszechnie sprzedawana jest woda, szybko się nagrzewają, a zawartość traci swój smak. Producent butelek plastikowych Cool Gear proponuje wszystkim aktywistom specjalny bidon na wodę.

  2015/04/23 Czytaj dalej
 • Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi

  Z pewnością nie raz byłeś organizatorem niezapomnianego spotkania towarzyskiego. Te pełne śmiechu wieczory, kiedy można się odprężyć i delektować ulubionym alkoholem z przyjaciółmi- często na długo zapadają w pamięć. Jednak nawet wytrawnemu gospodarzowi przyjęć przyda się krótka lekcja o akcesoriach do alkoholi.

  2015/04/14 Czytaj dalej