Nowoczesne oświetlenie

Oród pełen blasku

2009/06/04

Piękny i zadbany ogród przynosi radość i odprężenie. Dodając mu blasku zyskujemy szczyptę luksusu i elegancji. Efekt ten zapewnią kule ogrodowe marki Blomus. Stosując różne indywidualne kombinacje z kulami Blomus, można osiągnąć niezwykłą aranżację dekoracyjną. Te szykowne i nowoczesne kule tworzą wspaniały efekt wizualny zarówno w świetle słońca, jak i w towarzystwie pochodni ogrodowych, małych latarni, czy nawet świec. Mogą stanowić doskonałą kompozycję dekoracyjną przy domowym basenie, ogrodowym stawie, a nawet w domu.

Kule Blomus, podobnie jak wszystkie produkty tej marki, są produkowane z wysokiej jakości szlachetnej stali chromowo-niklowej o symbolu 18/10. Oprócz niewątpliwej wizualnej elegancji tego materiału, posiada on jedną z ważniejszych właściwości – odporność na korozję.

Kule ogrodowe Blomus, w wymiarach od 20 – 50 cm średnicy, są dostępne w sklepie www.superwnetrze.pl


« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nietypowe huśtawki Dedon Nietypowe huśtawki Dedon

  Huśtawki pomagają odpocząć, zrelaksować się, wrócić myślami do czasów dzieciństwa. Niezwykle nowoczesne i przede wszystkim wygodne huśtawki produkuje niemiecka marka Dedon.

  2016/07/03 Czytaj dalej
 • Drzewo cedrowe Drzewo cedrowe

  Drzewa cedrowe to rodzaj długowiecznych drzew z rodziny sosnowatych. Cedry występują w rejonach górskich Azji i Afryki Północnej. Ich pierwotny areał to Himalaje i region śródziemnomorski. Rosną na wysokościach 1500-3200 m n.p.m. w Himalajach i 1000-2200 m w basenie Morza Śródziemnego.

  2016/02/29 Czytaj dalej
 • Naparstnica purpurowa Naparstnica purpurowa

  Naparstnica purpurowa przy ziemi posiada różyczkę liści odziomkowych. Także łodyga jest skrętolegle ulistniona. Liście łodygowe są siedzące. Na dolnej stronie liście są delikatnie omszone. Cały liść ma około 10-40 cm długości i 4-15 cm szerokości. Blaszka jest jajowato lancetowata lub szeroko jajowata. Górna powierzchnia jest zielona, a dolna szarawozielona.

  2016/02/23 Czytaj dalej
 • Najstarsze zwierzę świata Najstarsze zwierzę świata

  Najstarsze na świecie zwierzę zidentyfikowali naukowcy z brytyjskiego Bangor University. Był to głębinowy małż, który dożył 507 lat, czyli o 100 więcej, niż pierwotnie szacowano. Ming - tak nazwali naukowcy małża z gatunku cyprina islandzka (Arctica islandica), którego znaleziono w 2006 w trakcie ekspedycji na Islandię. Niestety zwierzę nie przeżyło próby otwarcia jego muszli w celu sprawdzenia wieku.

  2016/02/22 Czytaj dalej
 • Storczyk Dendrobium Storczyk Dendrobium

  Dendrobium to jeden z najbardziej cenionych storczyków uprawianych w pomieszczeniach. W warunkach pokojowych Dendrobium osiąga niewielkie rozmiary - zwykle ok. 30-50 cm. Zaczyna kwitnąć, gdy przekroczy wysokość 20 cm.

  2016/02/19 Czytaj dalej