Nowoczesne oświetlenie

Ośrodek sportowy w Klingenthal

2012/05/25

Arena Vogtlang to jeden z najlepszych obiektów sportowych na świecie. Znajduje się on w Klingenthal w Niemczech. W tym samym miejscu jest również bardzo dobra szkoła sportowa. Obiekt ten został zaprojektowany przez biuro architektów M2R. Miasto to stało się ostatnio bardzo popularne, przez co liczba uczniów uczęszczających zarówno do szkoły, jak i ośrodka sportowego znacznie wzrosła. Architekci M2R ropoczęli stawianie budynku wiosną 2010, natomiast w marcu 2012 przypadło wielkie otwarcie obiektu. Ośrodek ten jest nie tylko nowoczesny i elegancki, ale również posiada przemyślane rozwiązania, które wnoszą dużo światła. Wewnątrz budynek został podzielony na dwie części, pierwsza z nich to sale wykładowe, druga to pomieszczenia do ćwiczeń. Są one wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz Internet. Został bardzo uważanie i starannie zaprojektowany, dzięki czemu nie można przejść obok niego obojętnie – robi ogromne wrażenie.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej