Nowoczesne oświetlenie

Pikselowe inspiracje

2013/01/29

Zaczynamy! Wzory na ścianach w piksele - charakterystyczne kolorowe kwadraty z pewnością wniosą powiew świeżości do wnętrza. Może to być tapeta, malowana ściana oraz nadruk w formie kalkomanii.

Geometryczny wzór pasował będzie do minimalistycznego wyposażenia wnętrza w tonacji czarno-białej, ale pogodzi się również z odrobiną szaleństwa w postaci kolorowych mebli czy ekscentrycznych dekoracji. Co więcej - pikselowe ściany mogą spełniać funkcję karteczek "post it"!

Co dalej?

Jeśli nie ściany, to dodatki w piksele, ponieważ z tym wzorem trzeba uwazać. Półki na książki, meble - regały, szafy, kanapy albo też dodatki - niesamowite wrażenie we wnętrzu zrobią pikselowe lampy i ciepłe światło, roproszone przez pryzmat kolorowych kwadratów.

Z motywem piksela można znaleźć wiele dodatków. Pytanie, co chcemy wybrać i co będzie najlepsze dla wnętrza domu lub mieszkania.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej