Nowoczesne oświetlenie

Płomienne rewolucje – Fire Line Automatic

2011/09/23

Planika wraz z wprowadzeniem na rynek swojego innowacyjnego produktu otwiera całkowicie nowy rozdział w historii biokominków. Fire Line Automatic jest doskonałym narzędziem w rękach nie tylko architektów i dekoratorów wnętrz, ale i otwartych na nowoczesne rozwiązania perfekcjonistów.

Uniwersalna forma

Wkład kominkowy FLA jest optymalnym rozwiązaniem w mieszkaniach, w których nie uwzględniono przewodu kominowego. Ze względu na fakt, że spalaniu ulegają jedynie opary biopaliwa kominek nie wydziela zapachu, dymu, a ilości dwutlenku węgla porównywalne są z tymi wytwarzanymi podczas oddychania. Może być przez to umieszczany nawet w mniejszych pomieszczeniach jako substytut prawdziwego kominka, ale także wyjątkowy element dekoracyjny wmontowany w półkę czy mebel. Planika oferuje możliwość dopasowania długości urządzenia do indywidualnych upodobań. Linia ognia może więc wynosić od 880 mm aż do 1390 mm, ale opcja łączenia wielu modułów sprawia, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia!

Komfort i bezpieczeństwo

Dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w urządzeniu jedynym zadaniem użytkownika jest regulacja pracy urządzenia (także wysokości płomienia) pilotem wedle upodobań. Fire Line Automatic poprzez umieszczenie wielu sensorów wyłączy się automatycznie w przypadku wykrycia zagrożenia; wstrząsów, większego stężenia CO2 w powietrzu, zbyt wysokiej temperatury czy otwarcia wlewu paliwa, sygnalizując przy tym rodzaj błędu na dużym wyświetlaczu. Każdy produkt składany jest ręcznie, co umożliwia kompleksowe przetestowanie go przed oddaniem w ręce klienta – Planika posiada specjalną komorę, gdzie monitorowany jest proces emisji gazów produkowanych urządzeń. Bezpieczeństwo FLA i rekomendowanego paliwa FANOLA® potwierdzone jest wszystkimi wymaganymi certyfikatami.

 
Więcej: www.planikafires.com

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »