Płomienne rewolucje – Fire Line Automatic

2011/09/23

Planika wraz z wprowadzeniem na rynek swojego innowacyjnego produktu otwiera całkowicie nowy rozdział w historii biokominków. Fire Line Automatic jest doskonałym narzędziem w rękach nie tylko architektów i dekoratorów wnętrz, ale i otwartych na nowoczesne rozwiązania perfekcjonistów.

Uniwersalna forma

Wkład kominkowy FLA jest optymalnym rozwiązaniem w mieszkaniach, w których nie uwzględniono przewodu kominowego. Ze względu na fakt, że spalaniu ulegają jedynie opary biopaliwa kominek nie wydziela zapachu, dymu, a ilości dwutlenku węgla porównywalne są z tymi wytwarzanymi podczas oddychania. Może być przez to umieszczany nawet w mniejszych pomieszczeniach jako substytut prawdziwego kominka, ale także wyjątkowy element dekoracyjny wmontowany w półkę czy mebel. Planika oferuje możliwość dopasowania długości urządzenia do indywidualnych upodobań. Linia ognia może więc wynosić od 880 mm aż do 1390 mm, ale opcja łączenia wielu modułów sprawia, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia!

Komfort i bezpieczeństwo

Dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w urządzeniu jedynym zadaniem użytkownika jest regulacja pracy urządzenia (także wysokości płomienia) pilotem wedle upodobań. Fire Line Automatic poprzez umieszczenie wielu sensorów wyłączy się automatycznie w przypadku wykrycia zagrożenia; wstrząsów, większego stężenia CO2 w powietrzu, zbyt wysokiej temperatury czy otwarcia wlewu paliwa, sygnalizując przy tym rodzaj błędu na dużym wyświetlaczu. Każdy produkt składany jest ręcznie, co umożliwia kompleksowe przetestowanie go przed oddaniem w ręce klienta – Planika posiada specjalną komorę, gdzie monitorowany jest proces emisji gazów produkowanych urządzeń. Bezpieczeństwo FLA i rekomendowanego paliwa FANOLA® potwierdzone jest wszystkimi wymaganymi certyfikatami.

 
Więcej: www.planikafires.com

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej