Pobrykać na nartach w luksusowym stylu

2012/12/24

Le Petit Chateau, jak nazywa się ta bajeczna górska rezydencja, z francuskiego oznacza, ni mniej ni wiecej, jak mały zamek. I tak o to, po królewsku należy spędzić ferie zimowe.

Willa znajduje się w Courchevel, niezwykle popularnym ośrodku narciarkskim
w  Alpach francuskich. Jej wynajęcie to koszt rzędu 75 000 euro za tydzień. Jednak te luksusy napewno są warte każdego euro centa z tej kwoty!

Wewnętrzy basen, siłownia, salon masażu, sauna, prywatne kino, bar. Do tego 7 pokoi z łazienkami, abyśmy nie czuli się przytłoczeni nadmiarem ekskluzywności,
w samotności.

Rezydencja urządzona jest niezywle gustownie w stylu rustykalnym. Problem w tym, że niewiadomo, czy zachwycać się wnętrzami, czy nie móc oderwać się od widoku ośnieżonych Alp z tarasów i okien.

 

 

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Hotel Piramida Spa&Wellness Hotel Piramida Spa&Wellness

  Piramida położona jest w rekreacyjnej dzielnicy Tychów - Paprocany nad Jeziorem Paprocańskim i w otoczeniu Puszczy Pszczyńskiej, w odległości 2,5 km od centrum miasta

  2016/08/11 Czytaj dalej
 • Najdroższy hotel świata Najdroższy hotel świata

  Jeśli dbałość o bezpieczeństwo jest wyznacznikiem w poszukiwaniu luksusowego wypoczynku, to najdroższy penthouse świata spełnia ten warunek w 100%. Na piękne panoramy Jeziora Genewskiego i Mont Blanc patrzy się przez kuloodporne okna, również niemal pancerne drzwi zapewniają spokojny sen. Dzięki takim środkom ostrożności jest to miejsce często wybierane przez ważne osobistości świata polityki i celebrytów.

  2016/04/01 Czytaj dalej
 • Największa choinka na świecie Największa choinka na świecie

  14 grudnia 2013 roku rozbłysła największa choinka świata. Setki gapiów patrzyło, jak miejscowy ksiądz za pomocą tabletu, włączył oświetlenie na nietypowej choince, umieszczonej na wzgórzu nad miastem Gubbio w regionie Umbria (Włochy).

  2015/12/18 Czytaj dalej
 • Największy labirynt na świecie Największy labirynt na świecie

  Największy na świecie labirynt powstał w Dobrzycy na Pomorzu Zachodnim, niedaleko Koszalina. Niezwykle skomplikowany labirynt położony w Ogrodach Hortulus Spectabilis tworzą 11-letnie graby, które tworzą iście magiczny klimat.

  2015/12/17 Czytaj dalej
 • Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk

  Park Narodowy Jasper, położony w południowo-wschodniej części kanadyjskiej prowincji Alberta, to jeden z najpiękniejszych, najstarszych i zarazem największych parków narodowych w Kanadzie.

  2015/12/15 Czytaj dalej