Nowoczesne oświetlenie

Pokój małych odkrywców

2012/07/10

Dekorując pokój dziecka można kierować się ulubionym stylem, ale należy pamiętać, że nie wszystkie dodatki, czy meble będą w tym miejscu wyglądać odpowiednio. Typowo nowoczesny wystrój może powodować, że pomieszczenie będzie wydawać się zimne. Warto więc zdecydować się na coś, co stworzy ciepłą i przytulną atmosferę. Tradycyjnym odcieniem, kojarzącym się z pokojem chłopca jest niebieski, natomiast różowy przypisywany jest do królestwa dziewcząt. Kolor ten można zastosować w różnych dodatkach i ozdobach takich jak zasłony, dywan czy pościel. Schemat pokoju zależy w dużej mierze od zainteresowań dziecka. Można wybrać motyw sportu, podróży czy lotnictwa, ale także zdecydować się na bardziej klasyczny. Niebieski, to kolor, który ładnie komponuje się z beżowym, śmietanowym i brązowym. Jest to chłodna barwa i powinna być uzupełniona ciepłym tonem. Brązowe podłogi czy meble sprawią, że pomieszczenie będzie przyjemniejsze. Odcienie szarości również dobrze się sprawdzą. Urządzając pokój malucha należy szczególnie zwrócić uwagę na jego upodobania. Najważniejsze jest to, aby dziecko dobrze czuło się w swoich czterech ścianach.

Pokój dziecięcy
Pokój dziecięcy
Pokój dziecięcy
Pokój dziecięcy
Pokój dziecięcy
Pokój dziecięcy
Pokój dziecięcy

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej