Ponadczasowa elegancja Salsa New

2011/06/22

Zaprojektowany przez polskiego projektanta na wyłączność firmy Deante nowy zlewozmywak Salsa New to klasyka w najlepszym wydaniu. Wysoka jakość, wysmakowane wzornictwo oraz atrakcyjna cena  mają szansę przyciągnąć uwagę miłośników ponadczasowych rozwiązań w kuchni.

Raz, a dobrze
Urządzanie kuchni to przeważnie decyzja na wiele lat. Kiedy moda przemija, stylowa elegancja pozostaje w cenie. Dzięki klasycznej formie, wpuszczany w blat zlewozmywak Salsa New od firmy Deante, stanowi doskonałe uzupełnienie urządzonej tej w tradycyjnym stylu, jak i nowoczesnej kuchni.  Zamknięte w prostokątnej oprawie komory dostępne są w dwóch wariantach wykończenia: gładkiej w dotyku stali szlachetnej lub pokrytej wyraźną strukturą, przypominającą len stali dekor. Ergonomiczny kształt oraz zaokrąglone brzegi zapewniają duży komfort użytkowania i ułatwiają utrzymanie czystości. Nowość  Deante wyposażona została w stalowe sitko, które zabezpiecza odpływ przed zapchaniem i jest łatwe w czyszczeniu. Najwyższej jakości materiały gwarantują trwałość i niezmienne piękno zlewozmywaka przez cały okres użytkowania.

Moc możliwości

Zlewozmywak Salsa New, w zależności od potrzeb i upodobań użytkowników, dostępny jest w pięciu wersjach różniących się liczbą oraz rozmiarem komór i ociekacza. Dzięki temu odnajdzie się zarówno w tych kuchniach, gdzie mycie naczyń jest częstą czynnością, jak i małych pomieszczeniach wyposażonych w zmywarkę. W celu ułatwienia codziennej pracy i utrzymania porządku wokół zlewozmywaka istnieje możliwość zamontowania drewnianej deski do krojenia dopasowanej do kształtu Salsa New.

Zlewozmywak został zaprojektowany przez znanego polskiego projektanta Marcina Jędrzaka na wyłączność firmy Deante. Więcej informacji na temat Salsa New można uzyskać na stronie internetowej www.deante.pl.

Zlewozmywak 1,5 komorowy z ociekaczem Salsa New
Cena brutto: 489 zł

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Fotel KOKON, czyli klasyka w najlepszym wydaniu Fotel KOKON, czyli klasyka w najlepszym wydaniu

  Świat poznał Thomasa Pedersena w 2002 roku, kiedy do sprzedaży trafiło, kultowe dziś, krzesło Stingray (płaszczka). Po kilku latach Thomas Pedersen powraca z kolejnym pięknym siedziskiem – bardziej klasycznym, ale nie mniej funkcjonalnym. Poznajcie fotel KOKON.

  2015/09/15 Czytaj dalej
 • Tapeta ścienna, czyli szybka i prosta recepta na metamorfozę wnętrza Tapeta ścienna, czyli szybka i prosta recepta na metamorfozę wnętrza

  Masz ochotę na szybką, ale efektowną zmianę w swoim domu? Doskonałym rozwiązaniem tego problemu będzie… tapeta ścienna. Na rynku dostępne jest całe mnóstwo ciekawych wzorów i kolorów, które ożywią Twoje wnętrze i nadadzą mu zupełnie nowego charakteru.

  2015/06/23 Czytaj dalej
 • Jak urządzić salon? Jak urządzić salon?

  Salon w niemalże każdym przypadku jest sercem domu. To miejsce, gdzie gościmy naszych przyjaciół, zabawiamy ich i przestrzeń, gdzie spędzamy czas z rodziną. Podczas, gdy różne style i układy salonu bardzo się różnią, jedna rzecz zawsze pozostaje taka sama: poziom komfortu i przyjazna atmosfera

  2015/05/12 Czytaj dalej
 • Hipsterski apartament dla fana gier komputerowych Hipsterski apartament dla fana gier komputerowych

  Mówią, że do pracy należy się ubierać w to, na co masz ochotę. Sądzimy, że nie tyczy się to jedynie ubrań. Miejsce zamieszkania powinno być również odzwierciedleniem Twoich pasji, ambicji i marzeń. W tym artykule zachwycamy się koncepcją autorstwa Denis Krasikov dla edytora największego rosyjskiego magazynu o grach.

  2015/04/20 Czytaj dalej
 • Luksusowy minimalizm w apartamencie Luksusowy minimalizm w apartamencie

  Gdy w całym mieszkaniu panuje minimalizm, mieszkańcy mogą mieć czasem poczucie chłodu. Prezentowany w tym artykule apartament nie jest zimny, a jednocześnie pozostaje wierny wielu minimalistycznym ideom.

  2015/03/30 Czytaj dalej