Nowoczesne oświetlenie

Porcelanowe naczynia Skagerak

2010/07/24

Firma Skagerak Denmark A/S od 1976 roku oferuje produkty codziennego użytku wykonane z drewna. W asortymencie firmy są akcesoria kuchenne i łazienkowe, a także meble, zarówno do domu jak i do ogrodu. Produkty wykonane są z najlepszych i najtrwalszych gatunków drewna, takich jak: dąb, teak, akacja, wenge. Oferta firmy adresowana jest do osób, które cenią sobie nowoczesne i oryginalne wzornictwo, a także wysoką jakość. Kolekcja Plint Gourmet to naczynia z najlepszej jakości , białej  porcelany osadzone na drewnianych podstawkach. Charakteryzuje je prosty, nowoczesny design i elegancja.

Trzy porcelanowe pojemniki osadzone w drewnianej podstawce Skagerak Plint 3. Piękny zestaw, który możemy wykorzystać do różnych celów, począwszy od uprawy ziół, poprzez miseczki na przekąski, aż do pojemników na ołówki na Twoim biurku.

Porcelanowa miseczka osadzona w drewnianej podstawce. Wileofunkcyjny komplet możemy wykorzystać do uprawy ziół, serwowania słonych i słodkich przekąsek itp. Porusz swoją wyobraźnię, a ten niebanalny projekt z pewnością znajdzie właściwe miejsce w Twoim domu.

Dwie okrągłe, porcelanowe miseczki. Ładne i praktyczne, świetnie zaprezentują się na twoim stole podczas wszystkich posiłków.Porcelanowy komplet Skagerak to praktyczny i wygodny sposób na podanie jajka na miękko.

Produkty firmy Skagerak do nabycia w intrernetowym sklepie Superwnętrze.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »