Nowoczesne oświetlenie

Praktyczny i designerski sposób na przechowywanie przypraw

2015/10/04

Bez wątpienia przyprawy to najlepszy przyjaciel każdej Pani Domu. Mają swoje miejsce w każdej kuchni. To właśnie dzięki nim doprawimy każdą potrawę, która później zostanie zaserwowana na kuchennym stole.

Doskonałym rozwiązaniem na hermetyczne i higieniczne przechowywanie przypraw są pojemniki lub słoiczki, zestawy do przypraw lub półki i stojaki. Wszystkie przyprawniki występują w różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Bogaty wybór pojemników do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

Zestaw 6 pojemników angielskiej marki Kitchen Craft to nowoczesny sposób na przechowywanie przypraw. Słoiczki posiadają okienka na przodzie oraz wyposażone zostały w 3 wielkości dziurek do sypania przypraw - małe, średnie i duże. Pojemniki dostępne w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

Półka z przyprawami firmy Gold wykonana została z wysokiej jakości drewna bukowego. 12 słoiczków z podpisanymi zakrętkami pięknie prezentują się w każdej kuchni. Produkt dostępny jest w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

6 pojemników na przyprawy Emsa zamknięte w przezroczystym pudełku. Pojemniki posiadają wyraźne oznaczenia co do ich zawartości, zabezpieczone przezd zabrudzeniem. Zestaw można kupić w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

Zestaw ośmiu pojemników na dowolne przyprawy ekskluzywnej marki Casa Bugatti. Pojemniki ustawione są na podstawce z uchwytem, dzięki czemu można je łatwo przenosić. Stojak dostępny jest w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

 

Następny Artykuł »
 • Styl Vintage w Twojej kuchni Styl Vintage w Twojej kuchni

  Pastelowe pojemniki do przechowywania z kolekcji Living Nostalgia to prawdziwa perełka dla miłośników stylu Vintage. Prosty design i delikatne kolory produktów angielskiej marki Kitchen Craft będą świetnym uzupełnieniem stylowej kuchni.

  2015/09/27 Czytaj dalej
 • Funkcjonalna podkładka pod książkę kucharską Funkcjonalna podkładka pod książkę kucharską

  Lubisz eksperymentować w kuchni i testować nowe przepisy? Na pewno sięgasz po książki kucharskie i dobrze wiesz, co im grozi, gdy wpadasz w szał gotowania. Jeśli chcesz uchronić swoją cenną kolekcję przed plamami z tłuszczu, wodą i resztą czyhających w kuchni zagrożeń, przyda Ci się odpowiednia podkładka pod książkę kucharską.

  2015/09/20 Czytaj dalej
 • Designerskie i praktyczne akcesoria kuchenne Designerskie i praktyczne akcesoria kuchenne

  Jeśli chcemy, żeby kuchnia była nie tylko funkcjonalnym, ale również atrakcyjnym miejscem, powinniśmy poświęcić więcej uwagi detalom. Designerskie meble i najnowszy sprzęt AGD potrzebują odpowiedniego towarzystwa w postaci ładnych i praktycznych akcesoriów kuchennych.

  2015/09/13 Czytaj dalej
 • Moda na slow food Moda na slow food

  Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, jak i co jemy. Znajomi bombardują nas zdjęciami pięknie podanych potraw, opatrzonych hasztagiem “food porn”. Z dnia na dzień rośnie ilość zwolenników idei slow food, wegetarianizmu i rozmaitych diet, którzy nawołują do tego, żeby każdy posiłek był smaczny, zdrowy i pięknie przyrządzony.

  2015/08/26 Czytaj dalej
 • Zaplecze gastronomiczne godne szefa kuchni Zaplecze gastronomiczne godne szefa kuchni

  Abimis to wyposażenie gastronomiczne zaprojektowane przez markę Prisma z myślą o klientach, którzy marzą o posiadaniu kuchni rodem z luksusowej restauracji. Projektując meble i sprzęt Abimis wzorowano się na systemie pracy najlepszych szefów kuchni, którzy muszą działać szybko i precyzyjnie.

  2015/08/10 Czytaj dalej