Nowoczesne oświetlenie

Prezent dla czworonoga

2010/10/25

Już 25. października swoje święto obchodzić będą wszystkie psy. Niech domowe czworonogi poczują się z tej okazji specjalnie. Jako członkowie rodziny, wszystkie psy zasługują na okazjonalne niespodzianki od swoich właścicieli, zwłaszcza tago wielkiego dnia!

Wiemy, że psy chodzą własnymi ścieżkami, potrafią postawić na swoim i wprowadzają do domu tyle samo radości, co zamieszania. Dlatego posiadaczom zwierzaków myślących o ciekawej niespodziance dla pupila proponujemy praktyczne prezenty, które sprawią radość i właścicielom, i psom.  Jako posiadacze uroczych czworonogów mamy  potrzebę porządkowania otaczającego nas świata. Nasi pupile z pewnością, z pełną otwartością psiego serca i rozumu, zaakceptują wszelkie dostępne udogodnienia , które pozwalają na zaprowadzenie i utrzymanie ładu w domu.

Specjaliści z firmy Curver wpadli więc na pomysł podzielenia się z innymi miłośnikami zwierząt sposobami na uporządkowanie świata, w którym rządzą zwierzęta. Zaprojektowali PetLife – innowacyjną serię pojemników na karmę i zwierzęce akcesoria. Praktyczne pudełka pomieszczą wszystkie psie skarby i pożywienie. Ułatwiając trzymanie porządku, estetyczne pudełka cieszą oko pana i wyróżnionego pupila. Bo w tym tkwi filozofia tej linii - by zarówno człowiek, jak i pies, byli szczęśliwi w swoim towarzystwie pod jednym dachem. Nawet wówczas, gdy ich poglądy na prowadzenie domu są nieco rozbieżne...


Pojemniki na karmę i akcesoria PetLife marki Curver dostępne są w sklepie internetowym www.petlife.pl/sklep.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej