Prezent dla czworonoga

2010/10/25

Już 25. października swoje święto obchodzić będą wszystkie psy. Niech domowe czworonogi poczują się z tej okazji specjalnie. Jako członkowie rodziny, wszystkie psy zasługują na okazjonalne niespodzianki od swoich właścicieli, zwłaszcza tago wielkiego dnia!

Wiemy, że psy chodzą własnymi ścieżkami, potrafią postawić na swoim i wprowadzają do domu tyle samo radości, co zamieszania. Dlatego posiadaczom zwierzaków myślących o ciekawej niespodziance dla pupila proponujemy praktyczne prezenty, które sprawią radość i właścicielom, i psom.  Jako posiadacze uroczych czworonogów mamy  potrzebę porządkowania otaczającego nas świata. Nasi pupile z pewnością, z pełną otwartością psiego serca i rozumu, zaakceptują wszelkie dostępne udogodnienia , które pozwalają na zaprowadzenie i utrzymanie ładu w domu.

Specjaliści z firmy Curver wpadli więc na pomysł podzielenia się z innymi miłośnikami zwierząt sposobami na uporządkowanie świata, w którym rządzą zwierzęta. Zaprojektowali PetLife – innowacyjną serię pojemników na karmę i zwierzęce akcesoria. Praktyczne pudełka pomieszczą wszystkie psie skarby i pożywienie. Ułatwiając trzymanie porządku, estetyczne pudełka cieszą oko pana i wyróżnionego pupila. Bo w tym tkwi filozofia tej linii - by zarówno człowiek, jak i pies, byli szczęśliwi w swoim towarzystwie pod jednym dachem. Nawet wówczas, gdy ich poglądy na prowadzenie domu są nieco rozbieżne...


Pojemniki na karmę i akcesoria PetLife marki Curver dostępne są w sklepie internetowym www.petlife.pl/sklep.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »