Przyroda wielkim źródłem inspiracji

2011/12/13

Przyroda i środowisko okazały się wielkim źródłem inspiracji w projektowaniu wnętrz i architektury w ciągu ostatnich kilku lat. Wzrosła bardzo popularność na naturalne materiały takie jak drewno czy kamień. Szczególnie jeśli chodzi o podłogi. Jednak nie każdy może zdecydować się na wykorzystanie tych materiałów w swoim domu, podczas gdy preferuje komfort czy ciepło. Stąd rewelacyjny pomysł – dywan w motywy kamieni i drewna. Innowacyjna kolekcja pojawiła się by zaspokoić najpopularniejsze obecnie pragnienia – posiadania drewnianej czy kamiennej podłogi. Do niedawna nie każdy mógł pozwolić sobie na to co mu się podoba, bo stawiał również na komfort. Ten niebanalny pomysł uszczęśliwi każdego. Trzeba przyznać, że te dywany wyglądają niewiarygodnie realistyczne, a dodatkowo są bardzo miłe w dotyku. Posiadając je możemy mieć poczucie, że jesteśmy w samym środku lasu na ścieżce z kamienia czy na brzegu morza chodząc po warstwie żwiru. To świetny pomysł, który da nam poczucie komfortu, a zarazem bardzo odmieni nasze wnętrze.
« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej