Nowoczesne oświetlenie

Przytulna aranżacja Dado Design

2015/07/27

Warszawska Praga rozkwita i powoli, acz konsekwentnie, staje się jedną z najciekawszych lokalizacji stolicy. Zobaczcie modną, ale przede wszystkim bardzo przytulną realizację salonu połączonego z kuchnią na osiedlu znajdującym się w samym sercu kultowego Soho Factory. Nic tylko mieszkać!

Surowość aranżacji w modnych szarościach została przełamana nie tylko poprzez dobór pastelowych dodatków, ale przede wszystkim za sprawą oświetlenia z showroomu DADO DESIGN, które sprawia, że niezależnie od pory dnia mieszkanie jest jasne i przytulne. Lampy zostały dobrane na zasadzie harmonii sprzeczności. W pierwszej kolejności uwagę przykuwa model ORCA – lampa stojąca wykonana z PCV wypełnionego powietrzem, przywodząca na myśl dmuchany materac. 

To projekt znanego duetu designerów PUFF BUFF. Przestrzeń doświetla także lampa podłogowa Bijoux, przypominająca nieociosany kryształ. Na balkon została wybrana podświetlana donica Bamboo spełniająca podwójną rolę. Projektanci kierowali się eklektyzmem także przy doborze krzeseł. W aranżacji połączono w całości pokryte materiałem krzesło GIULITTA z lekkim siedziskiem ZESTY w odcieniu kanarkowej żółci, a niebanalność kuchennego stołu została dodatkowo podkreślona modelem ALHAMBRA na lekkich ,,pajęczych” nogach.

Więcej informacji o meblach i dodatkach użytych w mieszkaniu znajdziecie na stronie DADO DESIGN. Prezentowane meble dostępne są w showroomie DADO DESIGN oraz sklepie internetowym – www.dadodesign.pl

Autor: Katarzyna Miklaszewska / Fot. DADO DESIGN

« Poprzedni Artykuł