Nowoczesne oświetlenie

"Miasto nie śpi " - niespotykana aranżacja wnętrz

2013/10/26

Chciałbyś coś zmienić? Sprawić, aby poczuć się lepiej w swoich własnych czterech ścianach? Nie musisz się wyprowadzać, wystarczy zmienić coś w swoim wystroju. Dodać coś, co sprawi że twoje mieszkanie przestanie być nudne i niewyraźne.

Szukając inspiracji  trafiliśmy na projekt „miasto nie śpi”, zachwyca on  swoim pięknem i indywidualizmem. Malowidła naścienne sprawiają, że miasto, ludzie, ruch i muzyka to wszystko ożyło, za sprawą talentu i niezwykłej wyobraźni.

Od razu przed oczami staje nam miasto, w którym wszystko może się zdażyć, w którym każde marzenie może się spełnić , gdzie historia jest tworzona przez namiętność, pasje i grzech.

Czy nie chcielibyście się codziennie rano budzić, czując to wszystko wokół Siebie ?

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej