Rainbow House

2011/05/07

Ten radosny, pełen energetycznych kolorów apartament to projekt Max'a Lam'a - głównego designera Moderne. Mieszkanie znajduje się w Cairnhill, w Tsuen Wan, w Hong Kongu. Motywem przewodnim spajającym wnętrza jest tęcza, dominującymi kolorami żółć, czerwień i zieleń. Trójbarwna wstęga biegnie przez wszystkie ściany i sufity. Projektant połączył dwa pomieszczenia by zyskać więcej przestrzeni, ściany w intensywnej zieleni i pomarańczu oddzielają przestrzeń sypialni od studia. Meble są proste i funkcjonalne, doskonale komponują się na tle żywych kolorów. Znajdują się wśród nich prace takich designerów jak choćby Joe Colombo, Rodolfo Bonetto, Olaf Von Bohr, Marc Newson, Anna Castelli Ferrieri, Giotto Stoppino czy  Erik Magnussen. Taka przestrzeń z pewnością dodaje pozytywnej energii, ale może być również męcząca...

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej