Nowoczesne oświetlenie

Raj dla Twoich kwiatów

2014/08/17

W poprzednim artykule Zachwycające aranżacje kwiatowe pokazywaliśmy bukiety, które można wyczarować z sezonowych kwiatów ciętych. Aby wszystkie kompozycje kwiatowe prezentowały się tak pięknie, jak na fotografiach, warto zakupić estetyczne doniczki. Jeśli chodzi o rozmiary styl, mamy tutaj duży wybór: od klasycznych białych doniczek, przez specjalne osłonki na zioła, aż po duże drewniane donice ogrodowe. Klasyczny biały podkreśli piękno roślin, natomiast donice w charakterystycznych kolorach dobieramy odpowiednio do stylu naszego wnętrza, tak, by podkreślały jego wyjątkowość.
Wszystkie donice dostępne są w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Donica Landhaus niczym z bajki! Do zawieszenia lub postawienia. Dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Osłonka do ziół Sagaform z dekoracyjnym tłem, które chroni ścianę przed zabrudzeniem. Dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Doniczka kwadratowa Blomus Greens wykonana z satynowej stali nierdzewnej. Unowocześni zarówno wnętrze, jak i ogródek. Dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Drewniana donica z niezwykle wytrzymałego i odpornego na różne warunki pogodowe drewna tekowego. Umożliwia utrzymanie roślin zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Wysoka donica Casa Billiant z systemem nawadniania. Specjalny system pozwala pobierać wodę od dołu- tak, jak dzieje się to w naturze. Donica wykończona jest na wysoki połysk, co dodaje elegancji i dobrego smaku we wnętrzu. Dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Mój piękny ogród Mój piękny ogród

  Czy jesteś zapalonym ogrodnikiem? Kochasz kwiaty ogrodowe? Prace w Twoim pięknym ogrodzie sprawiają Ci niesamowitą przyjemność i frajdę? Projektowanie ogrodów jest tak samo złożonym zadaniem jak projektowanie wnętrz. Wymaga umiejętności planowania przestrzennego, wyobraźni, a przede wszystkim pasji. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, zwłaszcza wiosną i latem. Ale skąd zaczerpnąć pomysł na ogród?

  2015/05/03 Czytaj dalej
 • Wiosenne szklanki Sagaform Wiosenne szklanki Sagaform

  Wraz z wiosennym powiewem szwedzka marka Sagaform wypuściła wyjątkową kolekcję zdobionego szkła. Różnej wielkości kolorowe szklanki do wody i do soków podkreślą wiosenny styl Twojego stołu. W kolekcji Sagaform Fantasy znajdziesz także uniwersalne kieliszki z nadrukiem

  2015/04/30 Czytaj dalej
 • Spektakularne bańki mydlane Spektakularne bańki mydlane

  Bańki mydlane są wspaniałą atrakcją, zwłaszcza podczas przyjęć. Duże bańki mydlane są niezwykle efektowne. Zachwycają i na długo pozostawiają piękne wspomnienia wśród gości na weselu, na zabawie urodzinowej Twojego dziecka, a także na imprezie masowej. Czy uważasz, że powinieneś mieć przepis na bańki mydlane? Czy wiesz, jak zrobić duże bańki mydlane?

  2015/04/26 Czytaj dalej
 • Chłodząca butelka na wodę Chłodząca butelka na wodę

  Podczas podróży, treningu, przejażdżki rowerowej, w pracy i na zakupach… letnią porą zawsze jesteś spragniony wody. Jednak butelki, w których powszechnie sprzedawana jest woda, szybko się nagrzewają, a zawartość traci swój smak. Producent butelek plastikowych Cool Gear proponuje wszystkim aktywistom specjalny bidon na wodę.

  2015/04/23 Czytaj dalej
 • Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi

  Z pewnością nie raz byłeś organizatorem niezapomnianego spotkania towarzyskiego. Te pełne śmiechu wieczory, kiedy można się odprężyć i delektować ulubionym alkoholem z przyjaciółmi- często na długo zapadają w pamięć. Jednak nawet wytrawnemu gospodarzowi przyjęć przyda się krótka lekcja o akcesoriach do alkoholi.

  2015/04/14 Czytaj dalej