Nowoczesne oświetlenie

Rezydencja Kaweah falls

2010/11/01


Kaweah Falls to nowoczesna rezydencja w rustykalnym stylu zaprojektowana przez Frank'a Robert'a, studenta Frank'a Lloyd'a Wright’a. Dom zlokalizowany jest w pobliżu Sequoia National Park. To idealne miejsce dla miłośników przyrody oraz amatorów wysokogórskich wspinaczek oraz spływów kajakowych. Najbardziej spektakularnym elementem całej konstrukcji jest rzeka przepływająca pod jadalnią. Rezydencja jest połączona za pośrednictwem mostu  z prywatną wyspą, na której znajduje się wodospad. Dom mieści cztery sypialnie, cztery łazienki, dwie kuchnie, budynek okalają ganki, z których rozciągają się wspaniałe widoki na malowniczą okolicę. Dodatkowo na terenie rezydencji znajduje się garaż na dwa auta. To wprost wymarzone miejsce na odpoczynek od szaleńczego biegu życia w mieście. 

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej