Nowoczesne oświetlenie

Rozciągliwy wąż ogrodowy Xhose

2015/07/23

Pewnie każdy fan ogrodnictwa przekonał się o tym, jakim utrapieniem może być ciężki, poplątany i zaginający się wąż ogrodowy. Węże wykonane z tworzywa PCV trudno przenieść z miejsca na miejsce, nie uszkadzając przy tym pielęgnowanych roślin. Po zwinięciu zajmują dużo miejsca, więc ich przechowywanie to kolejny problem dla właściciela.

Świetną alternatywą dla problematycznych węży z PCV są rozciągliwe węże ogrodowe marki Xhose, wykonane ze specjalnego materiału (taśmy poliestrowej, podwójnej taśmy latexu i tworzywa ABS). Wystarczy, że wąż zostanie napełniony wodą, a rozwinie się nawet do 30 metrów! Złożenie węża jest wyjątkowo proste. Po zamknięciu dopływu wody, wąż zwija się automatycznie i zmniejsza swoją długość aż trzykrotnie. Dzięki zastosowanym materiałom, wąż nie jest podatny na uszkodzenia, wynikające z długotrwałego użytkowania, takie jak zagięcia i pęknięcia.

Elastyczne węże ogrodowe są niezwykle lekkie i poręczne. Można je z łatwością przenosić w rękach na wyznaczone miejsce, nie męcząc się przy tym i nie uszkadzając roślin. Dzięki funkcji blokady woda będzie płynąć bez konieczności przyciskania spustu pistoletu. Wystarczy odchylić metalowy haczyk w pistolecie aby go zablokować. Model został wyposażony w 7 trybów pracy, które pozwalają wybrać odpowiedni strumień: prysznic, strugę, mgłę, pełny, stożek, skupiony lub płaski.

Rozciągliwe węże Xhose to nasz faworyt wśród narzędzi ogrodowych. Ten gadzet to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, dobrą jakość i funkcjonalność.

Węże są dostępne w sklepie SuperWnetrze.pl [KLIK] 

Wąż ogrodowy Xhose 22,5 m + pistolet niebieski [KLIK]

Wąż ogrodowy Xhose 30 m + pistolet niebieski [KLIK]

Wąż ogrodowy Xhose 22,5 m + pistolet zielony [KLIK]

Wąż ogrodowy Xhose 30 m + pistolet zielony [KLIK]

Wąż ogrodowy Xhose 45 m + pistolet zielony [KLIK]

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nietypowe huśtawki Dedon Nietypowe huśtawki Dedon

  Huśtawki pomagają odpocząć, zrelaksować się, wrócić myślami do czasów dzieciństwa. Niezwykle nowoczesne i przede wszystkim wygodne huśtawki produkuje niemiecka marka Dedon.

  2016/07/03 Czytaj dalej
 • Drzewo cedrowe Drzewo cedrowe

  Drzewa cedrowe to rodzaj długowiecznych drzew z rodziny sosnowatych. Cedry występują w rejonach górskich Azji i Afryki Północnej. Ich pierwotny areał to Himalaje i region śródziemnomorski. Rosną na wysokościach 1500-3200 m n.p.m. w Himalajach i 1000-2200 m w basenie Morza Śródziemnego.

  2016/02/29 Czytaj dalej
 • Naparstnica purpurowa Naparstnica purpurowa

  Naparstnica purpurowa przy ziemi posiada różyczkę liści odziomkowych. Także łodyga jest skrętolegle ulistniona. Liście łodygowe są siedzące. Na dolnej stronie liście są delikatnie omszone. Cały liść ma około 10-40 cm długości i 4-15 cm szerokości. Blaszka jest jajowato lancetowata lub szeroko jajowata. Górna powierzchnia jest zielona, a dolna szarawozielona.

  2016/02/23 Czytaj dalej
 • Najstarsze zwierzę świata Najstarsze zwierzę świata

  Najstarsze na świecie zwierzę zidentyfikowali naukowcy z brytyjskiego Bangor University. Był to głębinowy małż, który dożył 507 lat, czyli o 100 więcej, niż pierwotnie szacowano. Ming - tak nazwali naukowcy małża z gatunku cyprina islandzka (Arctica islandica), którego znaleziono w 2006 w trakcie ekspedycji na Islandię. Niestety zwierzę nie przeżyło próby otwarcia jego muszli w celu sprawdzenia wieku.

  2016/02/22 Czytaj dalej
 • Storczyk Dendrobium Storczyk Dendrobium

  Dendrobium to jeden z najbardziej cenionych storczyków uprawianych w pomieszczeniach. W warunkach pokojowych Dendrobium osiąga niewielkie rozmiary - zwykle ok. 30-50 cm. Zaczyna kwitnąć, gdy przekroczy wysokość 20 cm.

  2016/02/19 Czytaj dalej