Rustykalna siedziba

2010/10/25

Posiadłość Ontario liczy sobie, bagatela 10,000 stóp kwadratowych powierzchni. Jej sercem  jest dom wzniesiony z drewna i kamienia, które idealnie harmonizują się z lokalnym krajobrazem.

Za projektem rezydencji stoi  Jerry Locati, założyciel Locati Architects i Locati Interiors, firm które dały się poznać na arenie międzynarodowej dzięki pełnym rozmachu projektom architektury mieszkalnej.
Dom został zbudowany w rustykalnym stylu, inspirowanym klimatem westernów. Główna część budynku została wyposażona w duże okna, które wpuszczają do pomieszczeń dzienne światło.
Inspiracja górskim domkiem znajduje swoje odzwirciedlenie w utrzymanym w tradycyjnym stylu wielkim pokoju gościnnym, wyposażonym w okazały kominek. Wykorzystanie naturalnych materiałów podkreśla związek rezydencji  z ziemią,  i otaczającą przyrodą.
 
Więcej informacji na stronie Locati Architect
« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej