Samochód zaparkowany w domu i nie jest to garaż - nowy trend

2013/02/14

Wielu ludziom wyda to się dziwno, a może nawet snobistyczne, ale przecież samochód w takim ekscentrycznym "garażu" doda wnętrzu wyjątkowego klimatu i nawet... uroku!

Jon Ryder z Sheffield parkuje w salonie swoje imponujące Ferrari, razem z zestawem kina domowego i wygodnymi meblami wypoczynkowymi. Parkowanie samochodów w domu jest bardzo popularnym rozwiązaniem w Japonii. Jednym z projektantów jest Takuya Tsuchida, który proponuje mieszkania i domu w windą przystosowaną do przewozu samochodu.

Samochód można umieścić we wnętrzu, ale w specjalnie wydzialonej przestrzeni, np. na podkładce, za ścianą działową, w sąsiedztwie innych elementów aranżacji. Odpowiednie będzie szkło lub światła halogenowe.

Samochód we wnętrzu jest to świetny dodatek do wystroju, dodaje całkiem dużej szczypty koloru, podnosi poziom nowoczesności i luksusu, wprowadza niepowtarzalny styl.

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej