Nowoczesne oświetlenie

Ściana ścianie nierówna

2013/03/26

 

Mówiąc potocznie – dom to cztery ściany i dach. Ale ściana ścianie nierówna! Dziś proponujemy dekoracje utrzymane w odcieniach szarości i grafitu – klasyczne i bardzo eleganckie. Znajdziesz coś zarówno dla ultranowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza!

Jeśli w Twoim mieszkaniu króluje minimalizm, postaw na jeden, wyrazisty akcent. Świetnym pomysłem jest geometryczny wzór lub dekoracyjny napis. W ten sposób świetnie podkreślisz futurystyczny charakter wnętrza, i jednocześnie dodasz mu indywidualizmu.

 

 

 

Gdy zaś Twój dom jest enklawą luksusu w najczystszej, klasycznej formie, także ściany powinny podkreślać ten trend. Misterne zdobienia czy kwiatowe motywy to świetny pomysł dla sympatyków stylu glamour. Możesz wybierać z praktycznie nieograniczonej bazy materiałów – od tapet po szlachetne wyprawy tynkarskie, nadające np. efekt polerowania.

 

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Kate Moss w roli dekoratorki wnętrz. Jak się spisała? Kate Moss w roli dekoratorki wnętrz. Jak się spisała?

  Kate Moss, jedna z największych ikon mody, spróbowała swoich sił jako dekoratorka wnętrz w ramach współpracy z inwestorem budowlanym - firmą YOO. Brytyjska supermodelka urządziła ekskluzywną rezydencję typu Barnhouse, położoną w samym sercu angielskiej wsi - Cotswold.

  2015/09/29 Czytaj dalej
 • Księgarnia, w której unosi się duch tajemnicy Księgarnia, w której unosi się duch tajemnicy

  Księgarnia Fangsuo zaprojektowana przez Chu Chih-Kang Space Design to miejsce inspirowane sekretnymi bibliotekami, które mieściły się w pobliżu, czy też w podziemiach buddyjskich świątyń. Od wieków biblioteka była synonimem gromadzonej mądrości, co znajduje odzwierciedlenie w chińskiej tradycji i jezyku mandaryńskim.

  2015/09/27 Czytaj dalej
 • Księżycowa lampa od studia Acorn Księżycowa lampa od studia Acorn

  Studio Acorn wpadło na genialny w swojej prostocie pomysł, który podbił serca tysięcy osób. Kreatywny zespół z Tajwanu zaprojektował linię lamp, imitujących wygląd księżyca w pełni. Lampa Luna to dostępna w siedmiu rozmiarach konstrukcja z włókna szklanego, w której ukryto diody LED.

  2015/09/26 Czytaj dalej
 • Przeźroczysty namiot Oasis Przeźroczysty namiot Oasis

  Litewski architekt, Vytautas Puzeras, postanowił stworzyć miejsce, które pozwala przebywać blisko ntury, zapewniając równocześnie spokój i bezpieczeństwo. Zaprojektowana przez niego konstrukcja, nazwana Oasis, znajduje sie aktualnie w fazie testów.

  2015/09/22 Czytaj dalej
 • Stół, który skrywa tajemnicę Stół, który skrywa tajemnicę

  Max Lamb to projektant i artysta, który stara się tworzyć wyłacznie przemyślane i funkcjonalne przedmioty, wykorzystując do tego wartościowe i trwałe materiały. Jego kolekcja mebli Planks, to, jak sama nazwa wskazuje, wykonane z drewna stoły, ławki i szafki, wzorowane na prostych stołach stolarskich oraz meblach spotykanych na angielskiej wsi w XVII i XVIII wieku.

  2015/09/20 Czytaj dalej