Sielankowa posiadłość we francuskim stylu

2013/03/25

Co jest najważniejsze w tym projekcie? Przestrzeń - zarówno wewnątrz domu, jak i jego otoczenie - ogród, patio, ogródek - z rzędami roślin, ukrytymi miejscami na relaks i połyskującym basenem.

Posiadłość we francuskim stylu przypomina wiejskie rezydencje, wille za miastem - miejsca będące oazami spokoju dla mieszkańców miejskich aglomeracji. Warto przyjrzeć się bliżej dzisiejszym inspiracjom i znaleźć coś dla siebie - nie chodzi tutaj o rozmach wykonania, ale pomysły, które pozwolą każdemu stworzyć swoje sielankowe miejsce na wypoczynek i relaks. 

Posiadłość, którą widać na zdjęciach poniżej znajduje się w Antibes w południowo-wschodniej Francji.

Pierwsze skojarzenia? Rustykalny, czarujący, przytuly klimat rezydecji w Prowansji. Wnętrze pokrywają ciepłe, stonowane kolory - blady pomarańczowy, kremowy, brąz naturalnego drewna. W sypialni dominuje już biel. Ze smakiem dobrano meble i dodatki.

Istotne bardzo jest patio - ukryte w bujnej roślinności, kamienna podłoga, luksusowo wykończony basen.

Całość robi imponujące wrażenie - polecamy uwadze!

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej