Nowoczesne oświetlenie

Silargan - synonim zdrowego gotowania

2009/06/27

Nowoczesne i zdrowe gotowanie wymaga nie tylko użycia najlepszych składników, ale również odpowiednich naczyń, wyprodukowanych zgodnie z najnowszymi technologiami. Firma Silit przeprowadziła badania w kierunku innowacyjnego materiału na nowoczesne naczynia, czego efektem jest stworzenie Silarganu.
Silargan jest znany na całym świecie jak materiał jedyny w swoim rodzaju. Jest on połączeniem odpornej na wysokie temperatury ceramiki i ferromagnetycznej stali. Taka kombinacja czyni ten materiał niezwykle mocnym i odpornym na zarysowania. Absolutna gładkość powierzchni sprawia, że Silargan jest higieniczny, nie wpływa na smak potraw, a co więcej, posiada właściwości antybakteryjne. Dzięki temu naczynia wykonane z Silarganu mogą służyć nie tylko do gotowania, ale również do serwowania i przechowywania. Dają gwarancję, że potrawa jest zdrowa. Całkowity brak niklu w naczyniach z Silarganu sprawia, że są one obowiązkowe w kuchni alergików.

W przeciwieństwie do tradycyjnych naczyń kuchennych, garnki wykonane z Silarganu mogą być używane na wszystkich rodzajach kuchenek, nawet indukcyjnych i sensorowych. Ich barwy i połysk są wręcz niezniszczalne, naczynia idealnie nadają się do mycia w zmywarkach. Silargan jest symbolem najwyższej jakości naczyń kuchennych, dlatego naczynia z niego wykonane otrzymały 10-letnią gwarancję.
Firma Silit posiada w swojej ofercie kilka kolekcji naczyń, wykonanych właśnie z tego nadzwyczajnego materiału.
Kolekcja ModuLine

Kolekcja Accento

Kolekcja Elements

Wszystkie dostępne są w sklepie www.superwnetrze.pl

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej