Silargan - synonim zdrowego gotowania

2009/06/27

Nowoczesne i zdrowe gotowanie wymaga nie tylko użycia najlepszych składników, ale również odpowiednich naczyń, wyprodukowanych zgodnie z najnowszymi technologiami. Firma Silit przeprowadziła badania w kierunku innowacyjnego materiału na nowoczesne naczynia, czego efektem jest stworzenie Silarganu.
Silargan jest znany na całym świecie jak materiał jedyny w swoim rodzaju. Jest on połączeniem odpornej na wysokie temperatury ceramiki i ferromagnetycznej stali. Taka kombinacja czyni ten materiał niezwykle mocnym i odpornym na zarysowania. Absolutna gładkość powierzchni sprawia, że Silargan jest higieniczny, nie wpływa na smak potraw, a co więcej, posiada właściwości antybakteryjne. Dzięki temu naczynia wykonane z Silarganu mogą służyć nie tylko do gotowania, ale również do serwowania i przechowywania. Dają gwarancję, że potrawa jest zdrowa. Całkowity brak niklu w naczyniach z Silarganu sprawia, że są one obowiązkowe w kuchni alergików.

W przeciwieństwie do tradycyjnych naczyń kuchennych, garnki wykonane z Silarganu mogą być używane na wszystkich rodzajach kuchenek, nawet indukcyjnych i sensorowych. Ich barwy i połysk są wręcz niezniszczalne, naczynia idealnie nadają się do mycia w zmywarkach. Silargan jest symbolem najwyższej jakości naczyń kuchennych, dlatego naczynia z niego wykonane otrzymały 10-letnią gwarancję.
Firma Silit posiada w swojej ofercie kilka kolekcji naczyń, wykonanych właśnie z tego nadzwyczajnego materiału.
Kolekcja ModuLine

Kolekcja Accento

Kolekcja Elements

Wszystkie dostępne są w sklepie www.superwnetrze.pl

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »