Nowoczesne oświetlenie

Songololo - sofa stonoga

2010/11/03

Songololo to egzotyczna nazwa sofy marki Haldane Martins. Firma powstała w 2002 roku, a jej siedziba znajduje się w Afryce w mieście Woodstock.Haldane Martins zajmuje się tworzeniem nowoczesnych mebli "łączących człowieka, naturę, kulturę i technologię z daną ludziom mądrością, miłością i pięknem". Songololo została zainspirowana wcześniejszym projektem szwedzkiego designera Ueli Berger, który stworzył swoją kanapę Non-stop Sofa w latach 70-tych. Nie można oprzeć się wrażeniu, że nietypowa forma sofy naśladuje swoim kształtem średnio lubiane przez ludzi stonogi.Sofa opiera się na stalowych nóżkach i można nadawać jej różne kształty - pozostawić segmenty  w linii prostej lekko zawinąć, czy spiralnie skręcić.Obicie można wybrać z szerokiej gamy materiałów i wzorów proponowanych przez Haldane Martins.

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej