Sortowanie odpadów czyli pro-ekologiczne przyzwyczajenia dzięki Franke

2011/04/19

Moda na ekologię i wszystko co jest eko rozwija się w zawrotnym tempie i bardzo dobrze świadczy o rosnącej świadomości Polaków. Ekologiczne nawyki, a wśród nich segregacja odpadów to dowód świadomej, pro-ekologicznej postawy wobec środowiska naturalnego.

Odpowiednio przeprowadzona segregacja śmieci umożliwia ponowne przetworzenie zużytych opakowań, co znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na surowce, ogranicza obszar przeznaczony na wysypiska śmieci i zmniejsza ilość toksycznych substancji, powstających podczas spalania odpadów. Coraz więcej Polaków decyduje się na segregowanie śmieci w domach, choć sporym problemem jest brak miejsca w kuchni na dodatkowe pojemniki. Na szczęście marka FRANKE wychodzi naprzeciw ekologicznej modzie, oferując nowoczesne systemy do segregacji odpadów, odpowiednie do każdej kuchni.

Sortowniki FRANKE to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy w trosce o środowisko podejmują się regularnego sortowania śmieci. Systemy łączą ergonomiczny design, który umożliwia wkomponowanie pojemników w dowolną aranżację kuchni z funkcjonalnością, pozwalającą na szybkie i estetyczne segregowanie odpadków. Produkty z szerokiej oferty FRANKE znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Wybrane modele sortowników mogą być montowane w już istniejących szafkach lub stanowią element planowanej zabudowy kuchni. Systemy pasują do szafek o szerokościach 30, 40, 45 i 60 cm oraz zabudowy narożnej. Zawsze idealnie wykorzystują przestrzeń pod zlewozmywakiem. Eksperci FRANKE codziennie pracują nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które podnoszą komfort pracy. Wygoda użytkowania i funkcjonalność innowacyjnych systemów do segregacji FRANKE sprawia, że sortowanie śmieci staje się pro-ekologicznym przyzwyczajeniem. Sortowniki FRANKE pozwalają szybko i łatwo oddzielić odpady organiczne, papier, plastik, szkło oraz zużyte baterie. Nowoczesne mechanizmy wysuwania lub wyjmowania pojemników ułatwiają codzienne użytkowanie i porządkowanie, zaś bogata oferta rozmiarów i konfiguracji, pozwala dobrać sortowniki do każdej kuchennej zabudowy.

Ceny sortowników zależą od wielkości szafki, liczby pojemników i dodatkowe wyposażenia. Zaczynają się już od
około 400 PLN.

{{wszystkie_obrazki}}
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej