Nowoczesne oświetlenie

Stojak na butelki Koziol

2014/06/22

Jeśli właśnie urządzasz swoją wymarzoną kuchnię lub planujesz zaprowadzić w niej porządek, mamy coś, co z pewnością Ci się spodoba! Zazwyczaj prezentujemy funkcjonalne akcesoria o niebanalnym stylu. Tak jest i tym razem. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie dobry design, stojak Koziol będzie wspaniałym wyposażeniem Twojej kuchni.

Stojak na butelki marki Koziol
posiada 8 otworów. Możemy w nim przechowywać zarówno butelki ulubionego wina, ale również butelki z oliwą oraz sosy. Stojak zajmuje mało miejsca, do tego zaprowadza perfekcyjny porządek na kuchennym blacie. Od teraz Twoja przestrzeń kuchenna jest większa. Spośród szerokiej gamy kolorów stojaka Koziol wybierzesz ten najbardziej pasujący do Twojej kuchni. Dodatkowo stojaki możesz łączyć, układać w różne kombinacje, mieszać kolory. Jedynie wyobraźnia jest Twoim ograniczeniem. Minimalistyczny wygląd stojaka na butelki unowocześni każde wnętrze, zarówno kuchnię, jadalnię, jak również pokój dzienny i biuro.

Stojak Koziol sam w sobie jest designerskim dodatkiem. Z całą pewnością zwróci uwagę Twoich znajomych. Nie sposób przejść obok niego z obojętnością. Wyobraź sobie jak efektownie będzie wyglądać Twoja mała kolekcja win zaprezentowana w tak wysmakowanej oprawie

Stojak Koziol oliwkowy dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl

Stojak Koziol brązowy dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl

Stojak Koziol czarny dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl

Stojak Koziol bialy dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »