Stolik Qui Pro Quo od Bonaldo

2010/07/19

Qui Pro Quo to zestaw trzech stolików różnej wysokości, które można wpasowywać w siebie nawzajem.  Zostały zaprojektowane dla BONALDO przez Gino Carollo. Głównymi zaletami zestawu jest jego elastyczność, możliwość dostosowania do różnych sytuacji i potrzeb. Można używać go jako jednego stolika o kilku kondygnacjach, lub rozdzielić na trzy oddzielne. Stoliki są wykonane z pomalowanego na różne kolory metalu. To, czy zestaw będzie monochromatyczny, czy wielobarwny zależy tylko od wyboru użtkownika. Producent proponuje trzy kombinacje: biało-różowo-gołębiową, różowo-gołębiowo-musztardową i czerwono-pomarańczowo-zieloną. Możliwość kombinowania formy pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni.

BONALDO to firma działająca od 1934 roku, zajmująca się produkcją eleganckich, niebanalnych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Od początku istnienia towarzyszy jej  eksperymentowanie z materiałami takimi jak metal, stopy aluminium, plastik czy formowane na zimno, elastyczne poliuretan i propylen.  Pomimo zaangażowania w proces produkcyjny najnowocześniejszych, wysoko rozwiniętych  technologii, najwyżej cenione pozostają umiejętności i doświadczenie pracowników. Więcej informacji o firmie  i i jej produktach na stronie Bonaldo

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej