Stoliki kawowe - ładne stoliki do salonu

2019/04/16

Stoliki kawowe są jednym z kluczowych elementów wyposażenia salonu. Przede wszystkim powinny być praktyczne i umożliwiać nam w wygodny sposób z nich korzystanie. Stoliki do salonu podzielić możemy na kilka grup, w zależności od stylu i formy w jakiej zostały wykonane, a także biorąc pod uwagę materiał, jaki został wybrany do ich produkcji.

Nowoczesne stoliki kawowe

Mamy więc do wyboru klasyczne stoliki kawowe o regularnym kształcie i najczęściej wykonane z drewna. Ten typ stolików sprawdzi się we wnętrzach tradycyjnych, w których nie chcemy wprowadzać nic modernistycznego. Dla osób szukających odświeżenia, ciekawych inspiracji, z pewnością lepsze będą nowoczesne stoliki kawowe. Ten rodzaj stolików nieco bardziej szaleje z formą. Znajdziemy więc w tej kategorii industrialne, geometryczne stoliki o surowym charakterze. Doskonałym przykładem będą stoliki kawowe o podstawie złożonej ze stalowych pręcików oraz dodającym elegancji blacie z drewna. Taki stolik kawowy znajdziecie w naszym sklepie, a nosi on nazwę Hexi.

Nowoczesne stoliki do salonu

Bardzo interesującym wariantem są również stoliki do salonu o solidnej, grubej, stalowej podstawie oraz ciężkim, drewnianym blacie. Jest to połączenie z jednej strony mające charakter industrialny, a z drugiej nieco klasyczny. Jeśli szukacie właśnie takich stolików do salonu, sprawdźcie koniecznie nasze stoliki Cube.

Nowoczesne stoliki do salonu

Kolejną, intrugującą i modną opcją są ładne stoliki do salonu wykonane z tworzywa sztucznego. Posiadają one najczęściej blaty z płyty MDF, która może przybierać wiele ciekawych barw. Dzięki temu możemy wybrać stolik idealnie pasujący do pozostałych mebli w salonie. Stoliki kawowe tego typu posiadają nóżki wykonane z drewna bukowego lub dębowego. Jest więc to kolejne połączenie nowoczesności z klasyką. Doskonałym przykładem tego typu stolików, są stoliki kawowe marki Ragaba. Możecie wybierać zarówno spośród wariantów kolorystycznych jak i pod kątem rozmiaru. Ciekawym rozwiązaniem będzie zakup 2 stolików - jednego mniejszego, natomiast drugiego nieco większego, co pozwoli nam uzyskać super kompozycję!

Ładne stoliki kawowe do salonu

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »