Styl Vintage w Twojej kuchni

2015/09/28

Pastelowe pojemniki do przechowywania z kolekcji Living Nostalgia to prawdziwa perełka dla miłośników stylu Vintage. Prosty design i delikatne kolory produktów angielskiej marki Kitchen Craft będą świetnym uzupełnieniem stylowej kuchni. W kolekcji znajdziemy między innymi pojemniki na herbatę, kawę, cukier, chleb, przybory kuchenne czy ciasto. Angielskie podpisy umieszczone na pudełkach to ozdoba, a zarazem spore udogodnienie - nie musimy zaglądać do środka, żeby przekonać się co skrywa pojemnik, wystarczy, że rzucimy okiem na jego nazwę.

Wszystkie produkty z kolekcji Living Nostalgia zostały wykonane ze stali węglowej. Stabilna konstrukcja pojemników sprawia, że pewnie trzymają się blatu, a pokrywki z silikonową uszczelką pozwalają na dłuższe zachowanie świeżości przechowywanych produktów.

Pojemniki marki Kitchen Craft, z kolekcji Living Nostalgia do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

Pojemnik na kawę z kolekcji Living Nostalgia dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

Pojemnik na cukier z kolekcji Living Nostalgia dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

Pojemnik na przybory kuchenne z kolekcji Living Nostalgia do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

Pojemnik na herbatę z kolekcji Living Nostalgia do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

Patera na ciasto z kolekcji Living Nostalgia dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

Pojemnik na pieczywo z kolekcji Living Nostalgia do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl [Klik]

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Praktyczny i designerski sposób na przechowywanie przypraw Praktyczny i designerski sposób na przechowywanie przypraw

  Bez wątpienia przyprawy to najlepszy przyjaciel każdej Pani Domu. Mają swoje miejsce w każdym domu. To właśnie dzięki nim, doprawimy każdą potrawę, która później zostanie zaserwowana na kuchennym stole.

  2015/10/04 Czytaj dalej
 • Funkcjonalna podkładka pod książkę kucharską Funkcjonalna podkładka pod książkę kucharską

  Lubisz eksperymentować w kuchni i testować nowe przepisy? Na pewno sięgasz po książki kucharskie i dobrze wiesz, co im grozi, gdy wpadasz w szał gotowania. Jeśli chcesz uchronić swoją cenną kolekcję przed plamami z tłuszczu, wodą i resztą czyhających w kuchni zagrożeń, przyda Ci się odpowiednia podkładka pod książkę kucharską.

  2015/09/20 Czytaj dalej
 • Designerskie i praktyczne akcesoria kuchenne Designerskie i praktyczne akcesoria kuchenne

  Jeśli chcemy, żeby kuchnia była nie tylko funkcjonalnym, ale również atrakcyjnym miejscem, powinniśmy poświęcić więcej uwagi detalom. Designerskie meble i najnowszy sprzęt AGD potrzebują odpowiedniego towarzystwa w postaci ładnych i praktycznych akcesoriów kuchennych.

  2015/09/13 Czytaj dalej
 • Moda na slow food Moda na slow food

  Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, jak i co jemy. Znajomi bombardują nas zdjęciami pięknie podanych potraw, opatrzonych hasztagiem “food porn”. Z dnia na dzień rośnie ilość zwolenników idei slow food, wegetarianizmu i rozmaitych diet, którzy nawołują do tego, żeby każdy posiłek był smaczny, zdrowy i pięknie przyrządzony.

  2015/08/26 Czytaj dalej
 • Zaplecze gastronomiczne godne szefa kuchni Zaplecze gastronomiczne godne szefa kuchni

  Abimis to wyposażenie gastronomiczne zaprojektowane przez markę Prisma z myślą o klientach, którzy marzą o posiadaniu kuchni rodem z luksusowej restauracji. Projektując meble i sprzęt Abimis wzorowano się na systemie pracy najlepszych szefów kuchni, którzy muszą działać szybko i precyzyjnie.

  2015/08/10 Czytaj dalej