Swarovski dla domu

2010/08/17

Moda na umieszczanie kamieni szlachetnych w  zaskakujących miejscach panuje od dawna, jednak z czasem możemy się spotkać z coraz bardziej ekstrawaganckimi pomysłami. Nikogo nie dziwią wysadzane diamentami i kryształami suknie, bielizna, torebki czy telefony i laptopy. Przyszedł czas na przedmioty codziennego użytku, jeżeli ktoś ma fantazję i oczywiście odpowiednio zasobny portfel może otoczyć się drogocennymi kamieniami. Niewiele jest chyba sprzętów których projektanci nie pokryliby  kryształami Swarovskiego. Oto niektóre z nich:


Jeżeli można kupić sobie złotą muszlę klozetową, to czemu nie taką wysadzaną kryształami Swarovskiego?Nic prostszego, jeżeli tylko dysponujemy sumą 75 000 dolarów możemy nabyć sedes zaprojektowany przez Jemal'a Wright'a.

Jeśli chcemy być konsekwentni i utrzymać łazienkę w jednym stylu, to do kompletu przydałaby się równie  luksusowa wanna...Prysznice z masażerami czy wanny z hydromasażem to nic nadzwyczajnego, taki gadżet może mieć każdy. Nie każdy jednak może pochwalić się posiadaniem wanny  zdobionej  kryształami Swarovskiego. Taką proponuje, między innymi  marka Teuco. Kryształy Swarovskiego zostały umieszczone w dwóch skupiskach. Każda wanna jest jubilerskim dziełem tworzonym na zamówienie, nie ma dwóch takich samych egzemplarzy.


Kiedy my zażywamy odprężającej kąpieli w roziskrznej blsakiem kryształów łazience hoża gosposia czyści niezmierzony przestwór perskich dywanów w pozostałej części naszego apartamentu. Czym czyści, zapytacie? Czymże by innym, jeśli nie odkurzaczem nafaszerowanym 3730 kryształami z kolekcji CRYSTALLIZEDTM.  Autorem tego cudeńka jest polski projektant Łukasz Jemioła. Projekt powstał w związku z akcją promocyjną odkurzaczy  bezprzewodowych firmy Electrolux. Wszyscy zainteresowani poczują zapewne ukłucie zawodu dowiedziawszy się, że jubilerska wersja odkurzacza nie została na razie umieszczona w ofercie firmy.

Apartamenty lśnią czystością a my jesteśmy odprężeni, najwyższy  czas na kawusię. Ekspres  Casa Bugatii z kryształami Swarovskiego zapewnia ciśnienie 15 Bar i pozwala na jednoczesne przygotowanie dwóch kaw, posiada dyszę do spieniania mleka oraz płytę grzewczą do podgrzania filiżanek. Cena modelu Bugatti IndiVidual Diva to około 600 - 8761 zł.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej