Symbioza funkcji i estetyki - nowa kanpa Paoli Navone dla Linteloo

2011/07/01

Każdy szanujący się producent mebli za punkt honoru stawia sobie zaprezentowanie choć jednej nowości w trakcie wiosennych targów Salone Internazionale del Mobile. Nie inaczej było w tym roku w wypadku holenderskiej marki Linteloo, która przedstawiła sofę Paola. Nazwa sofy pochodzi od imienia czołowej projektantki firmy Paoli Navone. Jak przystało na tę uznaną w świecie designu twórczynię kanapa jest przemyślanym połączeniem funkcji i estetyki, które wzbogaci każde gustowne wnętrze. W projekcie zastosowano miękkie zaokrąglone formy i naturalne linie oparć, które roztaczają atmosferę nostalgii i zapraszają do komfortowego wypoczynku.

Sofa jest wynikiem wielu wpływów, w tym orientalnych, stąd masywność i zaokrąglenia oraz dostępna kolorystyka. Buddyjski róż obicia pozwala na przykład stworzyć nietypowy klimat wnętrza i otworzyć przestrzeń na kolor, który jest siłą sama w sobie. Warto też zwrócić uwagę na charakterystyczne ścieg przeszycia. Włoszka jak zwykle odważnie wyznacza nowy trend.

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej