Systemy do przechowywania od marki raumplus

2015/08/20

Najważniejszą cechą systemów do przechowywania raumplus jest ich uniwersalność. Legno może służyć nie tylko jako wyposażona w drzwi zabudowa szafy wnękowej, ale także jako garderoba w systemie otwartym. Sprawdzi się również w kuchni, gdzie regały wyposażone w drzwi będą pełnić rolę wysokiej zabudowy - współczesnego kredensu mieszczącego akcesoria i drobne sprzęty AGD. Model nadaje się również do biur, gdzie posłuży do przechowywania dokumentów.

Elegancki charakter Legno sprawia, że model znajdzie swoje zastosowanie tam, gdzie garderoba jest mocno wyeksponowana. Polecam go klientom, którzy urządzają garderobę otwartą tzw. walk in closets lub wybierają szafę zamykaną drzwiami z szybą transparentną - mówi Aneta Świderska, projektant raumplus.

Meble wykonane są z płyty o grubości 25 mm, dzięki czemu szerokość pojedynczego segmentu może sięgać 130 cm. Charakterystyczny dla Legno jest jednolity, elegancki styl zabudowy, który tworzą̨ tej samej grubości ścianki, półki i fronty szuflad. System daje możliwość́ zabudowania trudnych przestrzeni, takich jak narożniki pomieszczeń i skosy.  Wśród stosowanych wykończeń są: naturalny fornir, lakier i nowoczesne laminaty o fakturze drewna. Bogate wyposażenie wewnętrzne każdorazowo dobierane jest do potrzeb użytkownika. Należą do niego niezwykle wygodne wysuwane półki na odzież i obuwie oraz wieszaki. Natomiast odnalezienie garderoby ułatwiają ledy zamontowane w drążkach lub pionowe świecące listwy, które montowane są na krawędziach mebla, co dodatkowo wydobywa geometryczne podziały mebla i nadaje mu eleganckiego charakteru. Garderoba Legno znajduje się na ekspozycji w showroomie marki w Warszawie przy ul. Burakowskiej 5/7  www.raumplus.pl  

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej