Nowoczesne oświetlenie

Szklanki termiczne z podwójnymi ściankami

2020/01/10

Szklanki termiczne, to szklanki z podwójnymi ściankami, które świetnie sprawdzą się do serwowania kawy, herbaty oraz innych napojów gorących i zimnych. Czy warto je mieć w swoim domu i co powinniście o nich wiedzieć zanim je zakupicie? Zostańcie z nami i sprawdźcie to koniecznie!

Szklanka termiczna na espresso

Szklanki termiczne do latte

Do czego nadają się szklanki termiczne? Z pewnością do latte! W tego typu szklankach kawa będzie prezentować się jeszcze bardziej apetycznie. Wizualny efekt trójwastwowego latte macchiato wzmocni kawowe doznania i pozwoli rozpłynąć się nad jego smakiem. Szklanki do latte występują w wielu różnych wzorach i kształtach, dzięki czemu możemy wybrać te, które nam się po prostu najbardziej podobają. Do Waszej ulubionej kawy polecają się szklanki Vita, do których dodatkowo dołączone są fantastyczne, szklane rurki! Całość prezentuje się bosko, więc jeśli jeszcze nie macie szklanek termicznych do latte, musicie je wybrać!

Szklanka termiczna na latte

Szklanki termiczne z uchem czy bez ucha?

Szklanki termiczne dostępne są w dwóch wariantach: z uchem oraz bez ucha. Do kawy typu latte lepsze będą te bez ucha by kawa mogła się jeszcze pyszniej prezentować. Z kolei do cappuccino czy herbaty, bardziej sprawdzą się szklanki z uchwytem. Obie wersje szklanek są świetne i można je stosować według własnych upodobań. Ważne, żeby nam się z nich wygodnie oraz komfortowo korzystało! Wtedy chwila relaksu z ulubioną kawą i herbatą będzie jeszcze bardziej błoga! P.S Bez uszka znajdziecie szklanki Amo oraz Vita, a uszka posiadają szklanki Diva (wszystkie doskonałej jakości - aż nie wiadomo, na które się zdecydować).

Szklanka termiczna na cappuccino 

Czy szklanki termiczne można myć w zmywarce?

Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka oczywista. Przede wszystkim zanim zdecydujecie się na zakup szklanek termicznych, przeczytajcie dokładnie opis producenta, w którym informacja o myciu w zmywarce powinna się znaleźć. Teoretycznie szklanki termiczne można myć w zmywarce, ale wiemy, że wielu producentów odradza tą formę mycia. Dlaczego? Szklanki termiczne zbudowane są z dwóch "warstw" szkła nałożonych na siebie (co nadaje im tego niepowtarzalnego efektu). Pod wpływem gorącej temperatury i pary może dojść do uszkodzenia struktury szklanki i do np. przedostania się wody do wnętrza ścianek. Nie jest powiedziane, że zdarzy się nam to od razu, za pierwszym razem, ale częste mycie w zmywarce może narazić nasze szklanki na tego typu wypadek. Chcąc mieć pewność, że będziemy mogli cieszyć się ich trwałością przez długi czas, lepiej myć je ręcznie!

Szklanka termiczna na kawę

Gdzie kupić szklanki termiczne?

Szklanki termiczne to bardzo popularny produkt. Można o nich rzec, iż stały się bestsellerem 2019 roku. Są one dostępne zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnie, jednak znacznie więcej propozycji znajdziecie online. Duży wybór szklanek termicznych posiada marka Vialli Design. W ich ofercie są wysokie, pojemne szklanki do latte, obłe szklanki do cappuccino oraz herbaty i filigranowe, malutkie szklanki do espresso. Wszystkie występują w wielu ciekawych wariantach, dlatego każdy smakosz rozgrzewających napojów, znajdzie wśród nich coś dla siebie. Gdzie kupić szklanki termiczne Vialli Design - najwięcej znajdziesz w tym sklepie! Klikaj w link i delektuj się aromatyczną kawą!

Szklanka termiczna do latte macchiato 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »