Nowoczesne oświetlenie

Szkocja - małe też może być piękne.

2013/11/23

Czasami ludzie potrzebują trochę czasu dla siebie, czasami nastolatki chcą odpocząć od kontroli rodziców, zaznać trochę prywatności. Właściciele pięknej posesji w Szkocji, znaleźli niezwykłe rozwiązanie tego problemu.

Główny dom posiada przepiękny ogród, to właśnie w nim postanowiono zbudować miniaturowy domek, gdzie młoda dziewczyna mogła zapraszać swoich przyjaciół bez zakłóceń spokoju w domu. Domek ma ok. 10 m2, jednak dla jednej osoby jest to wystarczająca przestrzeń.

Z zewnątrz pomalowany jest na czarno z fioletowymi akcentami i szarym dachem, natomiast najlepsze zostało stworzone wewnątrz pomieszczenia. Wystrój, jak można się spodziewać, jest dziewczęcy i bardzo uroczy. Na białym tle wyróżniają się liczne kolorowe akcenty takie jak: turkusowa komoda czy zielone pasy na jednej ze ścian. Elementy te wprowadzają powiew świeżości i młodości. Nie jedna z nastolatek chciałaby czasem zamieszkać w swoich czterech ścianach, w końcu ciasne ale własne. 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej