Sztućce GENSE

2010/07/12

Firma GENSE założona w 1856 roku przez Gustav'a Eriksson'a kojarzona jest na całym świecie z najwyższą jakością sztućców i piękną formą. Od roku 1992 dostąpiła zaszczytu noszenia tytułu "Dostawcy na Dwór Królewski Króla Szwecji". Takie wyróżnienie świadczy o zdecydowanym przewodnictwie w branży. Dodatkowo sztućce GENSE zdobią stoły podczas corocznej gali z okazji wręczania Nagród Nobla w Sztokholmie.

Zestaw 4 widelczyków z kolekcji Old Farmer łączy elementy wysokiej jakości stali nierdzewnej z uchwytami wykonanymi z laminowanych kawałków drewna Stamina pochodzącego z Hiszpanii. Idealnie nadają się do  zakąsek i mięsa z grilla.

Zestaw sztućców dla dzieci Gense Animal Friends umili każdy posiłek naszych pociech. Rękojeści sztućców mają kształt małych zwierzątek: kotka, misia, króliczka i małpki. Sztućce posiadają zaokrąglone końcówki i krawędzie oraz wykonane są ze stali nierdzewnej odpornej na rdzewienie. Można je myć w zmywarkach. Przeznaczone są dla dzieci pomiędzy 1 - 4 rokiem życia. Zabierz swoje dziecko w bajkową krainę, w której małe zwierzątka będą mu towarzyszyć podczas posiłku. Sztućce umieszczone są w zabawnym opakowaniu. Idealny pomysł na prezent!

Niepowtarzalny i wyjątkowy zestaw do przekąsek Appetize swoim designerskim wyglądem i bardzo wysoką jakością zdobył wyróżnienie od dworu królewskiego w Szwecji. To nobliwe wyróżnienie przypada tylko firmom, których produkty cechuje najwyższa jakość oraz wyjątkowy charakter i design. Zestaw posiada ekskluzywne opakowanie, dzięki czemu znakomicie nadaje się na prezent.

Sztućce firmy Gense dostepne w ofercie internetoego sklepu SuperWnętrze.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »