Trendy aranżacji wnętrz w 2014 roku

2014/01/03

Planujecie remont w mieszkaniu? Zastanawiacie się nad, tym co jest aktualnie modne? Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was kilka rad dotyczących wyposażenia wnętrza, stylu i wystroju, ogólnych trendów wyznaczanych przez 2014 rok. Wyznacznikami 2014r. będą przede wszystkim trzy style. Po pierwsze – powrót do klasyki, po drugie – ultranowoczesność,  po trzecie – komfort, wygoda, kolory i materiały.

Inspiracją będzie dla nas Starożytna Grecja, Rzym, a także Egipt. Modne będą rzeźby, popiersia i kolumny. Ogarnie nas nostalgia do równowagi, symetrii i piękna przestrzeni życiowej.
2014 rok pokaże nam również innowacyjne rozwiązania projektantów, którzy skupią się na wizualizacji elementów nauki. Będzie się liczyła geometria fraktalna, fragmenty, kawałki, okrągłe kształty, proste linie - nic nie zostanie pominięte.
 Jeśli chodzi o kolory to z pewnością będą przeważać kolory ziemi, takie jak: czekoladowy brąz, odcienie złota, rdzy i pomarańczy, oliwkowy i zielony, naturalne kolory drewna i oceanu. Projektanci będą nawiązywali do naturalnych materiałów, takich jak bambus, drewno, skóra oraz tekstura. Osobisty charakter zostanie nadany poprzez użycie prostych detali i akcentów.
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej