Tropikalna willa w tropikach

2012/12/28

Myśląc o Bali, zapewne większość osób ma w głowie drewniany bangalow na plaży. Brzmi to pięknie i tropikalnie. Jednak jeszcze piękniej brzmi 890 metrów kwadratowych totalnego luksusu, również z dostępem do boskiej, balijskiej plaży.

Willa została urządzaona w stylu tropikalnym, a więc jej ekskluzywne wnętrza pięknie współgrają z otaczającą ją naturą. Główne wykorzystane tu materiały to kamień
i drewno oraz oczywiście szkło, aby ścianami, nie odcinać pomieszczeń w domu
od niezwykłych widoków.

Kolejnym poczynionym tu zmyślnie zabiegiem, dzięki któremu, willa, mimo swych imponujących rozmiarów, zdaje się być integralną częścią krajobrazu, jest ogród
na dachu.

Całości zdecydowanie nie można odmówić, że jest niezwykle efektowna, potwornie luksusowa i tropikalnie gorąca!

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej