Nowoczesne oświetlenie

Ucieczka od szarej rzeczywistości za niespełna 13 000 dolarów za dobę

2012/12/23

Chcesz jak najdalej uciec od świątecznego zamieszania? A może jednak to lubisz,
bądź po prostu przebolejesz. Za to masz dosyć Sylwestrów w knajpach lub górskich chatkach.

Villa Azza w sercu Miami to idealna obcja dla miłościków luksusu, słońca, palm
i rajskiej plaży. 5 sypialni i 6 łazienek, na wyposażeniu tej super ekskluzywnej rezydencji sprawia, że możesz zorganizować grupę przyjaciół, aby wspólnie oddać
się jej luksusowym atrakcjom.

Prywatne kino, pokój gier, bar, salon spa, pole golfowe. W ogrodzie niesamowity basen, jacuzzi, miejsce do grilla, dostęp do plaży. Możliwość skorzystania z usług kucharzy, masażystów, ochroniarzy oraz limuzyn.

A wszystko to pod kobaltowym niebem Miami, z widokiem na miasto, i za jedyne
13 000 dolarów za dobę. Polecamy!

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Hotel Piramida Spa&Wellness Hotel Piramida Spa&Wellness

  Piramida położona jest w rekreacyjnej dzielnicy Tychów - Paprocany nad Jeziorem Paprocańskim i w otoczeniu Puszczy Pszczyńskiej, w odległości 2,5 km od centrum miasta

  2016/08/11 Czytaj dalej
 • Najdroższy hotel świata Najdroższy hotel świata

  Jeśli dbałość o bezpieczeństwo jest wyznacznikiem w poszukiwaniu luksusowego wypoczynku, to najdroższy penthouse świata spełnia ten warunek w 100%. Na piękne panoramy Jeziora Genewskiego i Mont Blanc patrzy się przez kuloodporne okna, również niemal pancerne drzwi zapewniają spokojny sen. Dzięki takim środkom ostrożności jest to miejsce często wybierane przez ważne osobistości świata polityki i celebrytów.

  2016/04/01 Czytaj dalej
 • Największa choinka na świecie Największa choinka na świecie

  14 grudnia 2013 roku rozbłysła największa choinka świata. Setki gapiów patrzyło, jak miejscowy ksiądz za pomocą tabletu, włączył oświetlenie na nietypowej choince, umieszczonej na wzgórzu nad miastem Gubbio w regionie Umbria (Włochy).

  2015/12/18 Czytaj dalej
 • Największy labirynt na świecie Największy labirynt na świecie

  Największy na świecie labirynt powstał w Dobrzycy na Pomorzu Zachodnim, niedaleko Koszalina. Niezwykle skomplikowany labirynt położony w Ogrodach Hortulus Spectabilis tworzą 11-letnie graby, które tworzą iście magiczny klimat.

  2015/12/17 Czytaj dalej
 • Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk

  Park Narodowy Jasper, położony w południowo-wschodniej części kanadyjskiej prowincji Alberta, to jeden z najpiękniejszych, najstarszych i zarazem największych parków narodowych w Kanadzie.

  2015/12/15 Czytaj dalej