Nowoczesne oświetlenie

Uroczy hotel we Francji

2012/09/25

Co więcej, w tej malowniczej okolicy, jaką jest Brantôme, w XVI w. znajdował się nietypowy most zaprojektowany pod kątem prostym zwany „Pont Coudé”. Most łączył i otaczał wyjątkową konstrukcję przestrzenną – starożytne opactwo, klasztorny ogród, średniowieczną wieżę oraz renesansowy pawilon – salę balową i koncertową. Most zachował się do naszych czasów – nocą połyskuje nad taflą wody tworząc romantyczny nastrój. Dziś w miejscu rozległej posiadłości znajduje się urzekający Hotel Moulin de l’Abbaye z błękitnymi okiennicami.

Na tarasie od strony rzeki, w cieniu wiekowych drzew znajduje się restauracja, której podwoje otwarte są dla gości hotelowych oraz każdego, kto przechodzi obok i zechce skusić się na dobrą kuchnię w wyjątkowym miejscu. Bulgocząca woda rzeki Dronne i leniwie obracające się koło młyńskie tworzą sielankowy klimat uzupełniający atmosferę panującą w hotelu – swojskości, przyjacielskości, ale również niewymuszonego luksusu.

Moulin de l’Abbaye jest idealnym miejscem na relaksującą ucieczkę przez zgiełkiem wielkiego miasta. Przestronne wnętrza wypełnione są meblami wykonanymi z naturalnych materiałów, urzekających prostotą, ale i wygodą. Jasne kolory drewnianych, rattanowych sprzętów dopasowane są do ścian i podłóg utrzymanych w ciemniejszej, ale wciąż ciepłej kolorystyce.

Każdy apartament zaaranżowany jest w innym, intrygującym i osobliwym stylu – niepowtarzalny jest dobór mebli, dekoracji, wykończenia przestrzeni mieszkalnej, wypoczynkowej czy jadalnej. Spójne pozostaje wszystko – nie tylko kolorystyka, ale również klimat każdego miejsca.

 

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej