Nowoczesne oświetlenie

Vialli Design - akcesoria kuchenne do Twojego domu

2019/08/09

Dodatki w mieszkaniu spełniają nie tylko rolę estetyczną, ale również użyteczną. Często dobieramy je tak, aby komponowały się z wnętrzem, stanowiły jedność i odzwieciedlały jego charakter. Wiele przedmiotów codziennego użytku posiada niebalnane kształty, niekiedy zaskakujący design, przy jednoczesnym utrzymaniu funkcji użytkowej, co jest bardzo istotnym aspektem. Twórcy marki Vialli Design przywiązują dużą wagę właśnie do użyteczności i odpowiedniego wzornictwa kolekcji, dzięki czemu możemy cieszyć się niebanalnymi akcesoriami kuchennymi, których używa się na codzień.

Akcesoria kuchenne marka Vialli Design

Szczególną kolekcją są ręcznie wykonywane szklanki, kubki, kieliszki i filiżanki z podwójną ścianką, które obok finezyjnego designu, posiadają funkcję termoizolacyjną, przez co zarówno zimne, jak i ciepłe napoje utrzymują odpowiednią temperaturę przez dłuższy czas. Szklanki termiczne stają się coraz częściej nieodzownym elementem w wielu domach, kawiarniach, ogrodach czy barach. Efektownie zaprezentowana wielowarstwowa kawa, herbata, czy kolorowe drinki będą smakowały jeszcze lepiej, kiedy są odpowiednio zaserwowane.

Akcesoria do drinków marka Vialli Design

Dbanie o środowisko, w którym żyjemy powinno być wpisane w nasze DNA, jednak zauważalny jest wzrost zużycia jednorazowych akcesoriów, w tym słomek wykonanych z tworzywa. Dziennie w Polsce zużywa się ich kilka milionów, co w skali świata ma ogromne przełożenie na ilość plastiku, który nie jest biodegradowalny i zaśmieca lasy, morza i oceany. Marka Vialli Design zauważa ten problem, dlatego też stworzyła kolekcję VITA, w której słomki wkonane ze szkła mogą zastąpić jedorazowe i choć w niewielkim stopniu ratować naszą Planetę. Linia Vita to przede wszystkim słomki i szklanki wykonane z lekkiego szkła borokrzemowego, wolnego od metali ciężkich i BPA, nadającego się wielokrotnego użytku, mycia w zmywarkach i obojętnego dla napojów i żywności. Szklane rurki sprawdzą się idealnie podczas przyjęć w domu, ogrodzie, jak również do profesjonalnego użytku w restauracjach, barach, pubach, czy hotelach.

Zaparzacze do herbaty i szklanki do herbaty Vialli Design

Hasłem przewodnim marki Vialli Design jest La Vita ad Alto Livello, co oznacza życie na wysokim poziomie, a asortyment składa się nie tylko z bogatej oferty szkła termicznego, ale również ostrych noży kuchennych, eleganckiej porcelany Bone China, praktycznych i kolorowych pojemników, ociekaczy, maselniczek, oraz dziesiątek innych, niezastąpionych akcesoriów kuchennych. To wszystko sprawia, że kolekcje Vialli Design stają się nieodzownym elementem wystroju kuchni, jadalni i tarasów.

Naczynia i sztućce do obiadu Vialli Design

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »