W butach Świętego Mikołaja

2012/12/04

Obecnie kojarzy się z odzieniem Świętego Mikołaja. W lutym bedzie to romantyczna barwa miłości. Potem tulipanów na święto kobiet. W lecie pięknych zachodów słońca, na jesieni dorodnych jabłek. Kolor czerwony jest trendy po prostu nieustannie.

Czerwień to nie jest barwa, której wykorzystanie przy aranżacji wnętrz pozostanie niezauważone. Dlatego decydując sie na jej zastosowanie trzeba odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie. Czy ma być jedynie mocnym akcentem kontrastującym
jak np. czerwone poduszki na białej sofie? Czy ma być motywem przewodnim,
a więc kolorem ścian w łazience bądź podłóg w salonie?

Czerwone meble w sypialni czy kuchni dodadzą pomieszczeniom pikanterii
i podgrzeją atmosferę. Wystarczy odrobina odwagi dla uwolnienia dzikiego temperamentu i sukces aranżacyjny mamy zapewniony.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej