W małym kuchennym świecie wszystko pomieścić możecie...

2011/12/01

Kilka tygodni temu został zaprezentowany pomysł urządzenia kuchni w małych mieszkaniach. Dzięki stworzeniu tego projektu  można zaoszczędzić naprawdę sporo miejsca. Wieże są podzielone na kolumnę gorącą, w której znajduje się piekarnik i kuchenka, natomiast w części zimnej swobodnie zmieści się lodówka z zamrażarką. Dodatkowe urządzenia elektryczne, takie jak zmywarka do naczyń czy kuchenka mikrofalowa można również dołączyć do wieży. Urządzenia są ukryte wewnątrz kolumny. Posiada ona zamykane drzwi z trzech stron. Czwarta strona jest otwarta i może być zaprojektowana w celu zaspokojenia osobistych potrzeb użytkownika. Tylna ściana może być użyta jako lustro czy tablica, zapewniając miejsce na ogromną listę zakupów czy powitalny napis dla znajomych. Kolejnym świetnym pomysłem jest to, że szafy te są obracane o 360 stopni! W kuchni znajduje się funkcjonalny blat, który po przygotowaniu posiłku służy również jako stół. Wielu z nas nie ma miejsca na osobną kuchnię i jadalnię, przez co musimy rezygnować z wielu potrzebnych nam narzędzi do pracy. Ten niebanalny projekt może uszczęśliwić każdego. Teraz nawet w najmniejszej kuchni mamy szansę pomieścić wszystkie potrzebne nam sprzęty, czy ulubione bibeloty.

« Poprzedni Artykuł
 • Praktyczny i designerski sposób na przechowywanie przypraw Praktyczny i designerski sposób na przechowywanie przypraw

  Bez wątpienia przyprawy to najlepszy przyjaciel każdej Pani Domu. Mają swoje miejsce w każdym domu. To właśnie dzięki nim, doprawimy każdą potrawę, która później zostanie zaserwowana na kuchennym stole.

  2015/10/04 Czytaj dalej
 • Styl Vintage w Twojej kuchni Styl Vintage w Twojej kuchni

  Pastelowe pojemniki do przechowywania z kolekcji Living Nostalgia to prawdziwa perełka dla miłośników stylu Vintage. Prosty design i delikatne kolory produktów angielskiej marki Kitchen Craft będą świetnym uzupełnieniem stylowej kuchni.

  2015/09/27 Czytaj dalej
 • Funkcjonalna podkładka pod książkę kucharską Funkcjonalna podkładka pod książkę kucharską

  Lubisz eksperymentować w kuchni i testować nowe przepisy? Na pewno sięgasz po książki kucharskie i dobrze wiesz, co im grozi, gdy wpadasz w szał gotowania. Jeśli chcesz uchronić swoją cenną kolekcję przed plamami z tłuszczu, wodą i resztą czyhających w kuchni zagrożeń, przyda Ci się odpowiednia podkładka pod książkę kucharską.

  2015/09/20 Czytaj dalej
 • Designerskie i praktyczne akcesoria kuchenne Designerskie i praktyczne akcesoria kuchenne

  Jeśli chcemy, żeby kuchnia była nie tylko funkcjonalnym, ale również atrakcyjnym miejscem, powinniśmy poświęcić więcej uwagi detalom. Designerskie meble i najnowszy sprzęt AGD potrzebują odpowiedniego towarzystwa w postaci ładnych i praktycznych akcesoriów kuchennych.

  2015/09/13 Czytaj dalej
 • Moda na slow food Moda na slow food

  Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, jak i co jemy. Znajomi bombardują nas zdjęciami pięknie podanych potraw, opatrzonych hasztagiem “food porn”. Z dnia na dzień rośnie ilość zwolenników idei slow food, wegetarianizmu i rozmaitych diet, którzy nawołują do tego, żeby każdy posiłek był smaczny, zdrowy i pięknie przyrządzony.

  2015/08/26 Czytaj dalej