W Nowym Roku w salonie nowocześnie

2012/12/28

Otwarta, zachęcająca do przebywania przestrzeń to jedno, a meble, dekoracje i aranżacja, to drugie. Zatem - monochromatyczność czy żywe kolory? Klasyka i minimalizm czy idealne miejsce dla wszystkich bibelotów, pamiątek i szalonych dekoracji? Wybór oczywiście należy do Was! 

Jeśli klasyka, to oczywiście stonowane kolory, dużo drewna i być może kamienia. Wyrafinowanego klimatu z pewnością dodadzą biblioteczka i kominek. Wszystko w czerni, bieli i kolorach ziemi.

Feeria kolorów? Dlaczego nie! Ale żeby nie poczuć się przytłoczonym przez kolorowe dekoracje, obrazy i meble, warto pomyśleć o spokojnym kolorze ścian lub sufitu, które wyhamują kolorystyczne szaleństwo, nie ujmując mu oczywiście właściwego mu uroku.

Dwa istotne elementy, które nadają klimat wszystkim wnętrzom to rośliny oraz oświetlenie. Warto zwrócić na to uwagę, w zależności od efektu końcowego, który chcemy osiągnąć.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej